Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina B  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
12. krog 20.04.24
Rudar Velenje B:NK Šmarje ODIGRANO
NK Šampion B TAČKA:Mons Claudius ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Krško Posavje B ODIGRANO
Brežice 1919:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šentjur:NK Celje B ODIGRANO
11. krog 13.04.24
Mons Claudius:NK Šentjur ODIGRANO
NK Krško Posavje B:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Šmarje ODIGRANO
NK Celje B:Brežice 1919 ODIGRANO
NK Rogaška:Rudar Velenje B ODIGRANO
10. krog 06.04.24
NK Šentjur:Brežice 1919 ODIGRANO
Mons Claudius:NK Krško Posavje B ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Celje B ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šampion B TAČKA:NK Šmarje ODIGRANO
9. krog 28.10.23
Mons Claudius:NK Šmarje ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Brežice 1919 ODIGRANO
NK Krško Posavje B:NK Šentjur ODIGRANO
NK Rogaška:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Celje B ODIGRANO
8. krog 21.10.23
NK Rogaška:Mons Claudius ODIGRANO
NK Šmarje:NK Krško Posavje B ODIGRANO
NK Brežice 1919:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Celje B:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
NK Šentjur:Rudar Velenje B ODIGRANO
7. krog 14.10.23
Rudar Velenje B:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Krško Posavje B:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šmarje:NK Šentjur ODIGRANO
Mons Claudius:NK Celje B ODIGRANO
NK Šampion B TAČKA:NK Brežice 1919 ODIGRANO
6. krog 07.10.23
Rudar Velenje B:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
NK Šentjur:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Celje B:NK Krško Posavje B ODIGRANO
NK Brežice 1919:Mons Claudius ODIGRANO
NK Rogaška:NK Šmarje ODIGRANO
5. krog 30.09.23
NK Rogaška:NK Šentjur ODIGRANO
NK Krško Posavje B:NK Brežice 1919 ODIGRANO
NK Šampion B TAČKA:ND Mozirje B ODIGRANO
Mons Claudius:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Šmarje:NK Celje B ODIGRANO
4. krog 23.09.23
Mons Claudius:ND Mozirje B ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Krško Posavje B ODIGRANO
NK Brežice 1919:NK Šmarje ODIGRANO
NK Šentjur:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
NK Celje B:NK Rogaška ODIGRANO
3. krog 16.09.23
Mons Claudius:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
NK Šmarje:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Krško Posavje B:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Rogaška:NK Brežice 1919 ODIGRANO
NK Celje B:NK Šentjur ODIGRANO
2. krog 09.09.23
NK Šampion B TAČKA:NK Krško Posavje B ODIGRANO
NK Šentjur:Mons Claudius ODIGRANO
NK Brežice 1919:NK Celje B ODIGRANO
Rudar Velenje B:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šmarje:ND Mozirje B ODIGRANO
1. krog 02.09.23
NK Šmarje:NK Šampion B TAČKA ODIGRANO
NK Brežice 1919:NK Šentjur ODIGRANO
NK Rogaška:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Celje B:Rudar Velenje B ODIGRANO
NK Krško Posavje B:Mons Claudius ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan