Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina B  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.23 
02.09.23 Brežice 1919 : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 NK Celje B : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 NK Rogaška : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 NK Šmarje : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
02.09.23 NK Krško Posavje B : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
2. krog  09.09.23 
09.09.23 NK Šentjur : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 NK Šampion B TAČKA : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 NK Šmarje : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
09.09.23 Rudar Velenje B : NK Rogaška 0 :0(0 : 0)
09.09.23 Brežice 1919 : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
3. krog  16.09.23 
06.10.23 NK Celje B : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
20.09.23 NK Rogaška : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
16.09.23 NK Šmarje : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
16.09.23 NK Krško Posavje B : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
14.09.23 Mons Claudius : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
4. krog  23.09.23 
23.09.23 NK Šentjur : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
23.09.23 Mons Claudius : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
23.09.23 Rudar Velenje B : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
23.09.23 Brežice 1919 : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
11.11.23 NK Celje B : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
5. krog  30.09.23 
28.09.23 NK Rogaška : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
01.10.23 NK Šmarje : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
30.09.23 NK Krško Posavje B : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
30.09.23 Mons Claudius : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
30.09.23 NK Šampion B TAČKA : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
6. krog  07.10.23 
07.10.23 NK Šentjur : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 Rudar Velenje B : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 Brežice 1919 : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 NK Celje B : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
07.10.23 NK Rogaška : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
7. krog  14.10.23 
14.10.23 NK Šmarje : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 NK Krško Posavje B : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 Mons Claudius : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 NK Šampion B TAČKA : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
14.10.23 Rudar Velenje B : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
8. krog  21.10.23 
21.10.23 NK Šentjur : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 Brežice 1919 : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 NK Celje B : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 NK Rogaška : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
21.10.23 NK Šmarje : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
9. krog  28.10.23 
28.10.23 NK Krško Posavje B : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
26.10.23 Mons Claudius : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
28.10.23 NK Rogaška : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
18.11.23 ND Mozirje B : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
28.10.23 Rudar Velenje B : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
10. krog  06.04.24 
06.04.24 NK Šentjur : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
06.04.24 Rudar Velenje B : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
06.04.24 ND Mozirje B : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
06.04.24 NK Šampion B TAČKA : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
06.04.24 Mons Claudius : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
11. krog  13.04.24 
11.04.24 Mons Claudius : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
12.04.24 NK Krško Posavje B : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
13.04.24 ND Mozirje B : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
13.04.24 NK Rogaška : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
13.04.24 NK Celje B : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
12. krog  20.04.24 
20.04.24 NK Šentjur : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
20.04.24 Brežice 1919 : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
20.04.24 Rudar Velenje B : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
20.04.24 ND Mozirje B : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
20.04.24 NK Šampion B TAČKA : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
13. krog  27.04.24 
27.04.24 NK Šampion B TAČKA : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
04.06.24 ND Mozirje B : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
15.05.24 NK Krško Posavje B : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
27.04.24 NK Šmarje : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
27.04.24 NK Rogaška : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
14. krog  11.05.24 
11.05.24 NK Šentjur : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
11.05.24 NK Celje B : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
11.05.24 Brežice 1919 : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
11.05.24 Rudar Velenje B : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
11.05.24 ND Mozirje B : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
15. krog  18.05.24 
18.05.24 ND Mozirje B : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
18.05.24 NK Šampion B TAČKA : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
18.05.24 Mons Claudius : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
18.05.24 NK Krško Posavje B : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
18.05.24 NK Šmarje : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
16. krog  25.05.24 
25.05.24 NK Šentjur : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
25.05.24 NK Rogaška : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
25.05.24 NK Celje B : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
25.05.24 Brežice 1919 : NK Šampion B TAČKA 0 : 0(0 : 0)
25.05.24 ND Mozirje B : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
17. krog  01.06.24 
02.06.24 Rudar Velenje B : NK Šentjur 0 : 0(0 : 0)
28.05.24 ND Mozirje B : Brežice 1919 0 : 0(0 : 0)
06.06.24 NK Šampion B TAČKA : NK Celje B 0 : 0(0 : 0)
29.05.24 Mons Claudius : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
29.05.24 NK Krško Posavje B : NK Šmarje 0 : 0(0 : 0)
18. krog  08.06.24 
04.06.24 NK Šentjur : NK Krško Posavje B 0 : 0(0 : 0)
05.06.24 NK Šmarje : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
08.06.24 NK Šampion B TAČKA : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
11.06.24 NK Celje B : ND Mozirje B 0 : 0(0 : 0)
08.06.24 Brežice 1919 : Rudar Velenje B 0 : 0(0 : 0)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan