Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Dravinja 14 9 3 2 28:11 30
2. Bosch Bračič Videm 14 8 3 3 29:17 27
3. Šampion 14 7 3 4 34:21 24
4. Zavrč 14 7 2 5 29:20 23
5. Posavje Krško 14 7 2 5 31:25 23
6. Rače 14 6 4 4 30:20 22
7. Brežice 1919 Terme Čatež 14 7 1 6 33:26 22
8. Drava Ptuj 14 5 6 3 25:17 21
9. Premium Dobrovce 14 6 3 5 21:20 21
10. Avto Rajh Ljutomer 14 6 2 6 22:20 20
11. Podvinci 14 6 1 7 18:22 19
12. Cirkulane 14 5 4 5 14:19 19
13. Koroška Dravograd 14 1 1 12 16:57 4
14. Šmartno 1928 14 0 1 13 11:46 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce:Zavrč 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bosch Bračič Videm:Rače 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šampion:Koroška Dravograd 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Dravinja 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Posavje Krško:Drava Ptuj 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Podvinci:Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Cirkulane:Avto Rajh Ljutomer 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
13. krog 05.11.22
Šmartno 1928:Drava Ptuj 2 : 4 (2 : 0) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Rače 3 : 0 () zapisnik
Posavje Krško:Koroška Dravograd 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
Premium Dobrovce:Podvinci 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Šampion 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Cirkulane:Zavrč 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bosch Bračič Videm:Dravinja 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
12. krog 29.10.22
Drava Ptuj:Bosch Bračič Videm 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Šmartno 1928 3 : 0 () zapisnik
Rače:Premium Dobrovce 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šampion:Posavje Krško 3 : 2 (3 : 1) zapisnik
Podvinci:Cirkulane 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Zavrč:Avto Rajh Ljutomer 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
11. krog 22.10.22
Brežice 1919 Terme Čatež:Drava Ptuj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zavrč:Šampion 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Premium Dobrovce:Dravinja 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:Posavje Krško 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Podvinci 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Cirkulane:Rače 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bosch Bračič Videm:Koroška Dravograd 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
10. krog 15.10.22
Rače:Avto Rajh Ljutomer 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Drava Ptuj:Premium Dobrovce 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 4 (0 : 3) zapisnik
Posavje Krško:Bosch Bračič Videm 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Dravinja:Cirkulane 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Podvinci:Zavrč 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Šampion:Šmartno 1928 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
9. krog 08.10.22
Premium Dobrovce:Koroška Dravograd 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Posavje Krško 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Podvinci:Šampion 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zavrč:Rače 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Dravinja 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Cirkulane:Drava Ptuj 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bosch Bračič Videm:Šmartno 1928 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj:Avto Rajh Ljutomer 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Posavje Krško:Premium Dobrovce 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Rače:Podvinci 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Dravinja:Zavrč 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Brežice 1919 Terme Čatež 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Šampion:Bosch Bračič Videm 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Cirkulane 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež:Bosch Bračič Videm 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Cirkulane:Posavje Krško 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Rače:Šampion 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Podvinci:Dravinja 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Premium Dobrovce:Šmartno 1928 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Zavrč:Drava Ptuj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Koroška Dravograd 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 17.09.22
Bosch Bračič Videm:Premium Dobrovce 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šampion:Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
Koroška Dravograd:Zavrč 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Rače 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Drava Ptuj:Podvinci 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Posavje Krško:Avto Rajh Ljutomer 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:Cirkulane 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
5. krog 10.09.22
Cirkulane:Bosch Bračič Videm 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Premium Dobrovce:Brežice 1919 Terme Čatež 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
Dravinja:Šampion 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Zavrč:Posavje Krško 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Rače:Drava Ptuj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Šmartno 1928 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
Podvinci:Koroška Dravograd 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
4. krog 03.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež:Cirkulane 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Posavje Krško:Podvinci 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Drava Ptuj:Dravinja 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bosch Bračič Videm:Avto Rajh Ljutomer 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Koroška Dravograd:Rače 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Šmartno 1928:Zavrč 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šampion:Premium Dobrovce 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
3. krog 27.08.22
Zavrč:Bosch Bračič Videm 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Cirkulane:Premium Dobrovce 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rače:Posavje Krško 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Podvinci:Šmartno 1928 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Drava Ptuj:Šampion 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Dravinja:Koroška Dravograd 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
2. krog 20.08.22
Šmartno 1928:Rače 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bosch Bračič Videm:Podvinci 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Posavje Krško:Dravinja 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Koroška Dravograd:Drava Ptuj 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
Šampion:Cirkulane 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Zavrč 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
Premium Dobrovce:Avto Rajh Ljutomer 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
1. krog 13.08.22
Dravinja:Šmartno 1928 3 : 0 () zapisnik
Brežice 1919 Terme Čatež:Podvinci 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
Drava Ptuj:Posavje Krško 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
Rače:Bosch Bračič Videm 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Avto Rajh Ljutomer:Cirkulane 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zavrč:Premium Dobrovce 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Koroška Dravograd:Šampion 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan