Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  02.09.22 
05.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : Združena Savinjska A 0 : 4(0 : 3)
02.09.22 NK Rogaška : NK Posavje Krško A 0 : 3(0 : 1)
02.09.22 ND Dravinja : NK Šampion 2 : 3(2 : 0)
02.09.22 NK Žalec : NK Celje 0 : 2(0 : 1)
2. krog  09.09.22 
08.09.22 NK Žalec : NK Šampion 6 : 0(3 : 0)
09.09.22 ND Dravinja : NK Posavje Krško A 1 : 4(1 : 2)
09.09.22 Združena Savinjska A : NK Rogaška 8 : 0(5 : 0)
08.09.22 Rudar Velenje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0(0 : 0)
3. krog  16.09.22 
16.09.22 NK Rogaška : Rudar Velenje 1 : 0(1 : 0)
05.11.22 ND Dravinja : Združena Savinjska A 0 : 7(0 : 1)
20.09.22 NK Žalec : NK Posavje Krško A 2 : 4(1 : 1)
16.09.22 NK Celje : NK Šampion 8 : 3(4 : 1)
4. krog  23.09.22 
06.12.22 NK Celje : NK Posavje Krško A 9 : 0(2 : 0)
23.09.22 NK Žalec : Združena Savinjska A 0 : 1(0 : 0)
04.10.22 Rudar Velenje : ND Dravinja 2 : 1(1 : 0)
23.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 5 : 2(3 : 0)
5. krog  30.09.22 
30.09.22 ND Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1(1 : 0)
27.09.22 NK Žalec : Rudar Velenje 0 : 0(0 : 0)
11.10.22 NK Celje : Združena Savinjska A 1 : 0(1 : 0)
02.10.22 NK Šampion : NK Posavje Krško A 2 : 3(0 : 3)
6. krog  07.10.22 
07.10.22 Združena Savinjska A : NK Šampion 2 : 3(1 : 2)
07.10.22 Rudar Velenje : NK Celje 3 : 2(1 : 1)
07.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 1 : 0(0 : 0)
07.10.22 NK Rogaška : ND Dravinja 5 : 1(1 : 0)
7. krog  14.10.22 
18.10.22 NK Žalec : NK Rogaška 0 : 3(0 : 2)
14.10.22 NK Celje : NK Šmarje pri Jelšah 5 : 0(2 : 0)
16.10.22 NK Šampion : Rudar Velenje 3 : 2(2 : 2)
14.10.22 NK Posavje Krško A : Združena Savinjska A 2 : 3(2 : 3)
8. krog  21.10.22 
09.11.22 Rudar Velenje : NK Posavje Krško A 3 : 1(1 : 0)
21.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion 2 : 3(2 : 1)
21.10.22 NK Rogaška : NK Celje 1 : 2(0 : 1)
21.10.22 ND Dravinja : NK Žalec 3 : 1(1 : 0)
9. krog  28.10.22 
09.11.22 NK Celje : ND Dravinja 2 : 0(1 : 0)
30.10.22 NK Šampion : NK Rogaška 2 : 2(1 : 1)
30.10.22 NK Posavje Krško A : NK Šmarje pri Jelšah 5 : 0(1 : 0)
28.10.22 Združena Savinjska A : Rudar Velenje 2 : 0(1 : 0)
10. krog  24.03.23 
25.03.23 Združena Savinjska A : NK Šmarje pri Jelšah 9 : 0(1 : 0)
24.03.23 NK Posavje Krško A : NK Rogaška 3 : 0(0 : 0)
26.03.23 NK Šampion : ND Dravinja 3 : 1(1 : 1)
18.04.23 NK Celje : NK Žalec 1 : 0(0 : 0)
11. krog  31.03.23 
01.04.23 NK Šampion : NK Žalec 2 : 0(2 : 0)
31.03.23 NK Posavje Krško A : ND Dravinja 2 : 1(1 : 1)
31.03.23 NK Rogaška : Združena Savinjska A 1 : 10(0 : 3)
31.03.23 NK Šmarje pri Jelšah : Rudar Velenje 5 : 0(1 : 0)
12. krog  07.04.23 
07.04.23 Rudar Velenje : NK Rogaška 4 : 0(2 : 0)
07.04.23 Združena Savinjska A : ND Dravinja 0 : 0(0 : 0)
07.04.23 NK Posavje Krško A : NK Žalec 1 : 1(0 : 0)
07.04.23 NK Šampion : NK Celje 0 : 2(0 : 1)
13. krog  14.04.23 
14.04.23 NK Posavje Krško A : NK Celje 0 : 3(0 : 2)
14.04.23 Združena Savinjska A : NK Žalec 8 : 2(8 : 2)
12.04.23 ND Dravinja : Rudar Velenje 2 : 1(1 : 1)
17.04.23 NK Rogaška : NK Šmarje pri Jelšah 7 : 1(5 : 1)
14. krog  21.04.23 
21.04.23 NK Šmarje pri Jelšah : ND Dravinja 1 : 2(0 : 0)
21.04.23 Rudar Velenje : NK Žalec 4 : 2(1 : 0)
21.04.23 Združena Savinjska A : NK Celje 3 : 0(2 : 0)
23.04.23 NK Posavje Krško A : NK Šampion 5 : 3(4 : 2)
15. krog  05.05.23 
04.05.23 NK Šampion : Združena Savinjska A 0 : 1(0 : 1)
09.05.23 NK Celje : Rudar Velenje 1 : 5(0 : 1)
05.05.23 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1(3 : 1)
05.05.23 ND Dravinja : NK Rogaška 1 : 4(1 : 2)
16. krog  12.05.23 
11.05.23 NK Rogaška : NK Žalec 0 : 1(0 : 0)
12.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : NK Celje 0 : 3(0 : 1)
16.05.23 Rudar Velenje : NK Šampion 7 : 1(3 : 0)
12.05.23 Združena Savinjska A : NK Posavje Krško A 5 : 0(2 : 0)
17. krog  19.05.23 
23.05.23 NK Posavje Krško A : Rudar Velenje 1 : 3(0 : 3)
30.05.23 NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 5 : 1(1 : 0)
21.05.23 NK Celje : NK Rogaška 2 : 2(2 : 0)
19.05.23 NK Žalec : ND Dravinja 1 : 1(1 : 1)
18. krog  26.05.23 
26.05.23 ND Dravinja : NK Celje 2 : 1(0 : 1)
26.05.23 NK Rogaška : NK Šampion 3 : 2(1 : 1)
26.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : NK Posavje Krško A 1 : 2(0 : 1)
26.05.23 Rudar Velenje : Združena Savinjska A 1 : 5(1 : 2)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan