Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska članska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.22 
03.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Laško 2 : 1(1 : 1)
03.09.22 NK Žalec : Zreče 4 : 3(2 : 2)
03.09.22 ND Mozirje : NK Šoštanj 5 : 1(2 : 0)
06.09.22 Mons Claudius : NK Ljubno ob Savinji 7 : 0(2 : 0)
2. krog  10.09.22 
10.09.22 NK Šoštanj : Mons Claudius 1 : 0(1 : 0)
10.09.22 Zreče : ND Mozirje 3 : 1(2 : 0)
10.09.22 NK Laško : NK Žalec 1 : 4(1 : 2)
10.09.22 *NK Vojnik : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 0(0 : 0)
3. krog  17.09.22 
28.09.22 NK Žalec : *NK Vojnik 3 : 0(2 : 0)
11.10.22 ND Mozirje : NK Laško 0 : 1(0 : 1)
17.09.22 Mons Claudius : Zreče 2 : 3(0 : 2)
17.09.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 3 : 9(3 : 5)
4. krog  24.09.22 
24.09.22 Zreče : NK Ljubno ob Savinji 4 : 1(2 : 0)
24.09.22 NK Laško : Mons Claudius 2 : 3(1 : 3)
24.09.22 *NK Vojnik : ND Mozirje 1 : 5(0 : 2)
24.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 0 : 7(0 : 4)
5. krog  01.10.22 
01.10.22 ND Mozirje : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 4(2 : 1)
01.10.22 Mons Claudius : *NK Vojnik 5 : 0(0 : 0)
01.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 1(1 : 1)
01.10.22 NK Šoštanj : Zreče 0 : 4(0 : 3)
6. krog  08.10.22 
08.10.22 NK Laško : NK Šoštanj 4 : 1(3 : 0)
08.10.22 *NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji 2 : 1(2 : 1)
08.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 0 : 4(0 : 2)
08.10.22 NK Žalec : ND Mozirje 0 : 1(0 : 1)
7. krog  15.10.22 
15.10.22 NK Žalec : Mons Claudius 3 : 0(1 : 0)
15.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1(0 : 1)
15.10.22 NK Šoštanj : *NK Vojnik 5 : 1(0 : 0)
15.10.22 Zreče : NK Laško 4 : 2(3 : 0)
8. krog  22.10.22 
22.10.22 *NK Vojnik : Zreče 0 : 2(0 : 0)
22.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj 0 : 8(0 : 4)
22.10.22 NK Žalec : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0(2 : 0)
22.10.22 ND Mozirje : Mons Claudius 2 : 1(1 : 1)
9. krog  29.10.22 
29.10.22 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 1(0 : 0)
29.10.22 NK Šoštanj : NK Žalec 4 : 2(0 : 1)
29.10.22 Zreče : NK Šmarje pri Jelšah 11 : 0(4 : 0)
29.10.22 NK Laško : *NK Vojnik 3 : 1(0 : 1)
10. krog  18.03.23 
18.03.23 NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1(1 : 0)
18.03.23 Zreče : NK Žalec 0 : 5(0 : 2)
18.03.23 NK Šoštanj : ND Mozirje 1 : 0(1 : 0)
27.04.23 NK Ljubno ob Savinji : Mons Claudius 0 : 3(0 : 1)
11. krog  25.03.23 
08.04.23 Mons Claudius : NK Šoštanj 3 : 0(1 : 0)
25.03.23 ND Mozirje : Zreče 2 : 1(0 : 0)
25.03.23 NK Žalec : NK Laško 0 : 0(0 : 0)
25.03.23 NK Šmarje pri Jelšah : *NK Vojnik 3 : 0(1 : 0)
12. krog  01.04.23 
01.04.23 *NK Vojnik : NK Žalec 0 : 12(0 : 6)
01.04.23 NK Laško : ND Mozirje 0 : 2(0 : 1)
01.04.23 Zreče : Mons Claudius 3 : 0(1 : 0)
31.03.23 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 1 : 2(1 : 2)
13. krog  15.04.23 
15.04.23 NK Ljubno ob Savinji : Zreče 1 : 1(0 : 1)
15.04.23 Mons Claudius : NK Laško 1 : 1(0 : 1)
15.04.23 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1(1 : 0)
14. krog  22.04.23 
22.04.23 NK Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje 0 :3(u.d.)
22.04.23 NK Laško : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2(2 : 0)
22.04.23 Zreče : NK Šoštanj 3 : 1(2 : 0)
15. krog  06.05.23 
06.05.23 NK Šoštanj : NK Laško 1 : 0(1 : 0)
06.05.23 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah 6 : 0(2 : 0)
06.05.23 ND Mozirje : NK Žalec 1 : 2(0 : 1)
16. krog  13.05.23 
13.05.23 Mons Claudius : NK Žalec 2 : 0(1 : 0)
13.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji 3 : 0(1 : 0)
13.05.23 NK Laško : Zreče 1 : 3(0 : 1)
17. krog  20.05.23 
20.05.23 NK Šoštanj : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1(1 : 0)
23.05.23 NK Ljubno ob Savinji : NK Žalec 0 : 5(0 : 4)
19.05.23 Mons Claudius : ND Mozirje 3 : 2(2 : 1)
18. krog  27.05.23 
27.05.23 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 0(2 : 0)
27.05.23 NK Žalec : NK Šoštanj 5 : 0(1 : 0)
27.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : Zreče 0 : 3(u.d.)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan