Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska članska liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.22 
03.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Laško 2 : 1(1 : 1)
03.09.22 NK Žalec : Zreče 4 : 3(2 : 2)
03.09.22 ND Mozirje : NK Šoštanj 5 : 1(2 : 0)
06.09.22 Mons Claudius : NK Ljubno ob Savinji 7 : 0(2 : 0)
2. krog  10.09.22 
10.09.22 NK Šoštanj : Mons Claudius 1 : 0(1 : 0)
10.09.22 Zreče : ND Mozirje 3 : 1(2 : 0)
10.09.22 NK Laško : NK Žalec 1 : 4(1 : 2)
10.09.22 NK Vojnik : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 0(0 : 0)
3. krog  17.09.22 
28.09.22 NK Žalec : NK Vojnik 3 : 0(2 : 0)
11.10.22 ND Mozirje : NK Laško 0 : 1(0 : 1)
17.09.22 Mons Claudius : Zreče 2 : 3(0 : 2)
17.09.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 3 : 9(3 : 5)
4. krog  24.09.22 
24.09.22 Zreče : NK Ljubno ob Savinji 4 : 1(2 : 0)
24.09.22 NK Laško : Mons Claudius 2 : 3(1 : 3)
24.09.22 NK Vojnik : ND Mozirje 1 : 5(0 : 2)
24.09.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 0 : 7(0 : 4)
5. krog  01.10.22 
01.10.22 ND Mozirje : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 4(2 : 1)
01.10.22 Mons Claudius : NK Vojnik 5 : 0(0 : 0)
01.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 1(1 : 1)
01.10.22 NK Šoštanj : Zreče 0 : 4(0 : 3)
6. krog  08.10.22 
08.10.22 NK Laško : NK Šoštanj 4 : 1(3 : 0)
08.10.22 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji 2 : 1(2 : 1)
08.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 0 : 4(0 : 2)
08.10.22 NK Žalec : ND Mozirje 0 : 1(0 : 1)
7. krog  15.10.22 
15.10.22 NK Žalec : Mons Claudius 3 : 0(1 : 0)
15.10.22 NK Ljubno ob Savinji : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1(0 : 1)
15.10.22 NK Šoštanj : NK Vojnik 5 : 1(0 : 0)
15.10.22 Zreče : NK Laško 4 : 2(3 : 0)
8. krog  22.10.22 
22.10.22 NK Vojnik : Zreče 0 : 2(0 : 0)
22.10.22 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj 0 : 8(0 : 4)
22.10.22 NK Žalec : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0(2 : 0)
22.10.22 ND Mozirje : Mons Claudius 2 : 1(1 : 1)
9. krog  29.10.22 
29.10.22 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 1 : 1(0 : 0)
29.10.22 NK Šoštanj : NK Žalec 4 : 2(0 : 1)
29.10.22 Zreče : NK Šmarje pri Jelšah 11 : 0(4 : 0)
29.10.22 NK Laško : NK Vojnik 3 : 1(0 : 1)
10. krog  18.03.23 
18.03.23 NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah
18.03.23 Zreče : NK Žalec
18.03.23 NK Šoštanj : ND Mozirje
18.03.23 NK Ljubno ob Savinji : Mons Claudius
11. krog  25.03.23 
25.03.23 Mons Claudius : NK Šoštanj
25.03.23 ND Mozirje : Zreče
25.03.23 NK Žalec : NK Laško
25.03.23 NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik
12. krog  01.04.23 
01.04.23 NK Vojnik : NK Žalec
01.04.23 NK Laško : ND Mozirje
01.04.23 Zreče : Mons Claudius
01.04.23 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji
13. krog  15.04.23 
15.04.23 NK Ljubno ob Savinji : Zreče
15.04.23 Mons Claudius : NK Laško
15.04.23 ND Mozirje : NK Vojnik
15.04.23 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah
14. krog  22.04.23 
22.04.23 NK Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje
22.04.23 NK Vojnik : Mons Claudius
22.04.23 NK Laško : NK Ljubno ob Savinji
22.04.23 Zreče : NK Šoštanj
15. krog  06.05.23 
06.05.23 NK Šoštanj : NK Laško
06.05.23 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik
06.05.23 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah
06.05.23 ND Mozirje : NK Žalec
16. krog  13.05.23 
13.05.23 Mons Claudius : NK Žalec
13.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji
13.05.23 NK Vojnik : NK Šoštanj
13.05.23 NK Laško : Zreče
17. krog  20.05.23 
20.05.23 Zreče : NK Vojnik
20.05.23 NK Šoštanj : NK Šmarje pri Jelšah
20.05.23 NK Ljubno ob Savinji : NK Žalec
20.05.23 Mons Claudius : ND Mozirje
18. krog  27.05.23 
27.05.23 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji
27.05.23 NK Žalec : NK Šoštanj
27.05.23 NK Šmarje pri Jelšah : Zreče
27.05.23 NK Vojnik : NK Laško
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan