Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina C  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Krško Posavje C 15 12 3 0 88:9 39
2. NK Radeče B 16 11 1 4 100:28 34
3. NK Laško 16 10 0 6 58:31 30
4. NK Hrastnik 14 9 2 3 46:26 29
5. NK Krško Posavje B 14 8 2 4 51:17 26
6. NK Imeno 16 6 1 9 45:54 19
7. NK KOZJE gradbeništvo SAPO 14 3 1 10 20:68 10
8. NK Radeče A 15 2 0 13 15:98 6
9. NK Šmarje B 14 1 0 13 11:103 3
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
18. krog 02.06.24
NK Laško:NK Radeče B 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
17. krog 26.05.24
NK Hrastnik:NK Laško 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Radeče B:NK Radeče A 14 : 1 (8 : 1) zapisnik
NK Imeno:NK Krško Posavje C 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
16. krog 19.05.24
NK Radeče A:NK Hrastnik 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Krško Posavje B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šmarje B:NK Radeče B 0 : 11 (0 : 7) zapisnik
NK Imeno:NK Laško 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
15. krog 12.05.24
NK Hrastnik:NK Šmarje B 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK Radeče A 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče B:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje C:NK Laško 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
14. krog 28.04.24
NK Radeče B:NK Krško Posavje B 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
NK Radeče A:NK Krško Posavje C 0 : 10 (0 : 1) zapisnik
NK Imeno:NK Šmarje B 7 : 0 (6 : 0) zapisnik
13. krog 21.04.24
NK Krško Posavje C:NK Šmarje B 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Radeče A 10 : 2 (5 : 1) zapisnik
NK Hrastnik:NK Krško Posavje B 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
12. krog 14.04.24
NK Radeče B:NK Hrastnik 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Krško Posavje C 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
NK Imeno:NK Krško Posavje B 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmarje B:NK Laško 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
11. krog 07.04.24
NK Imeno:NK Radeče B 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Laško:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Radeče A:NK Šmarje B 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje C:NK Krško Posavje B 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
10. krog 24.03.24
NK Radeče A:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Hrastnik:NK Imeno 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Radeče B:NK Krško Posavje C 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje B:NK Laško 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
9. krog 29.10.23
NK Hrastnik:NK Krško Posavje C 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Radeče B:NK Laško 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje B:NK Radeče A 8 : 1 (6 : 0) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Šmarje B 7 : 2 (2 : 1) zapisnik
8. krog 22.10.23
NK Šmarje B:NK Krško Posavje B 0 : 8 (0 : 5) zapisnik
NK Laško:NK Hrastnik 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Radeče A:NK Radeče B 0 : 12 (0 : 6) zapisnik
NK Krško Posavje C:NK Imeno 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
7. krog 15.10.23
NK Hrastnik:NK Radeče A 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Radeče B:NK Šmarje B 13 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje B:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Imeno 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
6. krog 08.10.23
NK Šmarje B:NK Hrastnik 0 : 10 (0 : 6) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Radeče B 1 : 5 (0 : 5) zapisnik
NK Laško:NK Krško Posavje C 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Radeče A:NK Imeno 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
5. krog 01.10.23
NK Šmarje B:NK Imeno 0 : 7 (0 : 5) zapisnik
NK Krško Posavje B:NK Radeče B 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Krško Posavje C:NK Radeče A 14 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
4. krog 24.09.23
NK Krško Posavje B:NK Hrastnik 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šmarje B:NK Krško Posavje C 0 : 9 (0 : 5) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Imeno 2 : 6 (0 : 3) zapisnik
NK Radeče A:NK Laško 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
3. krog 17.09.23
NK Krško Posavje C:NK KOZJE gradbeništvo SAPO 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje B:NK Imeno 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Radeče B 2 : 6 (0 : 4) zapisnik
NK Laško:NK Šmarje B 11 : 2 (8 : 0) zapisnik
2. krog 10.09.23
NK Krško Posavje B:NK Krško Posavje C 3 : 3 (2 : 3) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Laško 1 : 6 (1 : 3) zapisnik
NK Šmarje B:NK Radeče A 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Radeče B:NK Imeno 11 : 0 (4 : 0) zapisnik
1. krog 03.09.23
NK Imeno:NK Hrastnik 2 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Laško:NK Krško Posavje B 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Krško Posavje C:NK Radeče B 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK KOZJE gradbeništvo SAPO:NK Radeče A 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan