Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina C  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.23 
28.09.23 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Radeče A 2 : 1(2 : 0)
03.09.23 NK Laško : NK Krško Posavje B 2 : 1(2 : 0)
03.09.23 NK Krško Posavje C : NK Radeče B 4 : 1(1 : 0)
03.09.23 NK Imeno : NK Hrastnik 2 : 4(0 : 3)
2. krog  10.09.23 
21.09.23 NK Radeče B : NK Imeno 11 : 0(4 : 0)
06.09.23 NK Krško Posavje B : NK Krško Posavje C 3 : 3(2 : 3)
10.09.23 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Laško 1 : 6(1 : 3)
10.09.23 NK Šmarje B : NK Radeče A 0 : 3(0 : 2)
3. krog  17.09.23 
17.09.23 NK Laško : NK Šmarje B 11 : 2(8 : 0)
17.09.23 NK Krško Posavje C : NK KOZJE gradbeništvo SAPO 7 : 0(5 : 0)
17.09.23 NK Krško Posavje B : NK Imeno 10 : 0(5 : 0)
17.09.23 NK Hrastnik : NK Radeče B 2 : 6(0 : 4)
4. krog  24.09.23 
24.09.23 NK Krško Posavje B : NK Hrastnik 1 : 1(0 : 1)
24.09.23 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Imeno 2 : 6(0 : 3)
24.09.23 NK Šmarje B : NK Krško Posavje C 0 : 9(0 : 5)
24.09.23 NK Radeče A : NK Laško 2 : 4(2 : 1)
5. krog  01.10.23 
01.10.23 NK Krško Posavje C : NK Radeče A 14 : 0(5 : 0)
01.10.23 NK Šmarje B : NK Imeno 0 : 7(0 : 5)
01.10.23 NK Hrastnik : NK KOZJE gradbeništvo SAPO 2 : 2(2 : 0)
01.10.23 NK Krško Posavje B : NK Radeče B 3 : 1(1 : 1)
6. krog  08.10.23 
08.10.23 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Radeče B 1 : 5(0 : 5)
08.10.23 NK Šmarje B : NK Hrastnik 0 : 10(0 : 6)
19.10.23 NK Radeče A : NK Imeno 4 : 2(0 : 1)
18.10.23 NK Laško : NK Krško Posavje C 0 : 2(0 : 0)
7. krog  15.10.23 
15.10.23 NK Laško : NK Imeno 4 : 1(2 : 0)
15.10.23 NK Hrastnik : NK Radeče A 4 : 0(2 : 0)
15.10.23 NK Radeče B : NK Šmarje B 13 : 1(5 : 0)
15.10.23 NK Krško Posavje B : NK KOZJE gradbeništvo SAPO 6 : 1(4 : 0)
8. krog  22.10.23 
21.10.23 NK Šmarje B : NK Krško Posavje B 0 : 8(0 : 5)
22.10.23 NK Radeče A : NK Radeče B 0 : 12(0 : 6)
22.10.23 NK Laško : NK Hrastnik 2 : 3(1 : 1)
22.10.23 NK Krško Posavje C : NK Imeno 9 : 0(4 : 0)
9. krog  29.10.23 
25.10.23 NK Hrastnik : NK Krško Posavje C 1 : 3(0 : 2)
26.10.23 NK Radeče B : NK Laško 5 : 1(1 : 0)
29.10.23 NK Krško Posavje B : NK Radeče A 8 : 1(6 : 0)
29.10.23 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Šmarje B 7 : 2(2 : 1)
10. krog  24.03.24 
23.03.24 NK Radeče A : NK KOZJE gradbeništvo SAPO 0 : 3(0 : 3)
12.04.24 NK Krško Posavje B : NK Laško 3 : 1(2 : 1)
03.04.24 NK Radeče B : NK Krško Posavje C 2 : 2(2 : 1)
24.03.24 NK Hrastnik : NK Imeno 4 : 2(0 : 1)
11. krog  07.04.24 
07.04.24 NK Imeno : NK Radeče B 1 : 3(0 : 3)
07.04.24 NK Krško Posavje C : NK Krško Posavje B 4 : 0(2 : 0)
07.04.24 NK Laško : NK KOZJE gradbeništvo SAPO 9 : 0(5 : 0)
07.04.24 NK Radeče A : NK Šmarje B 1 : 3(0 : 1)
12. krog  14.04.24 
14.04.24 NK Šmarje B : NK Laško 2 : 3(0 : 2)
14.04.24 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Krško Posavje C 0 : 9(0 : 4)
14.04.24 NK Imeno : NK Krško Posavje B 2 : 0(0 : 0)
14.04.24 NK Radeče B : NK Hrastnik 7 : 0(3 : 0)
13. krog  21.04.24 
08.05.24 NK Hrastnik : NK Krško Posavje B
08.05.24 NK Imeno : NK KOZJE gradbeništvo SAPO
21.04.24 NK Krško Posavje C : NK Šmarje B 9 : 0(4 : 0)
21.04.24 NK Laško : NK Radeče A 10 : 2(5 : 1)
14. krog  28.04.24 
28.04.24 NK Radeče A : NK Krško Posavje C
28.04.24 NK Imeno : NK Šmarje B
28.04.24 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Hrastnik
28.04.24 NK Radeče B : NK Krško Posavje B
15. krog  12.05.24 
12.05.24 NK Radeče B : NK KOZJE gradbeništvo SAPO
12.05.24 NK Hrastnik : NK Šmarje B
12.05.24 NK Imeno : NK Radeče A
12.05.24 NK Krško Posavje C : NK Laško
16. krog  19.05.24 
19.05.24 NK Imeno : NK Laško
19.05.24 NK Radeče A : NK Hrastnik
19.05.24 NK Šmarje B : NK Radeče B
19.05.24 NK KOZJE gradbeništvo SAPO : NK Krško Posavje B
17. krog  26.05.24 
26.05.24 NK Krško Posavje B : NK Šmarje B
26.05.24 NK Radeče B : NK Radeče A
26.05.24 NK Hrastnik : NK Laško
26.05.24 NK Imeno : NK Krško Posavje C
18. krog  02.06.24 
02.06.24 NK Krško Posavje C : NK Hrastnik
02.06.24 NK Laško : NK Radeče B
02.06.24 NK Radeče A : NK Krško Posavje B
02.06.24 NK Šmarje B : NK KOZJE gradbeništvo SAPO
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan