Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Pokal Pivovarna Union
  Zapisnik: 2. krog 12.10.22
   TEKMA: NK Rogaška - NK Šampion 4 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šepec Anže
   1. pomočnik: Vasle Žan Luka
   2. pomočnik: Mastnak Patrik
   Delegat: Karlin Marko
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Mihalić Emanuel
  6  Majcen Jan
  7  Anković Luka
  9  Gradišar Nejc
  11  Neskič Alen (K)
  12  Baždarić Vice (V)
  14  Gobec Tomi
  16  Hegedus Mark
  17  Kantužer Dejan
  20  Dolovski Ivan
  33  Majcenić Antonio
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  3  Moličnik Urh (K)
  5  Frece Filip
  6  Lukić Lucas
  7  Šiljeg Niki
  9  Kocijan Blaž
  10  Kračun Aleks
  19  Kužner Rok
  21  Veligošek Gašper
  85  Selčan Jan
  99  Rakar Michael
  Rezervni igralci
  1  Krašovic Gašper (V)
  2  Pirtovšek Rok
  5  Rantuša Lampreht Rene
  8  Charles Alves Moreira Thalisson
  10  Pavlović Andrej
  23  Musulin Marko
  25  Marhold Patrik
  37  Hajrić Anel
  77  Tomašković Filip
  Rezervni igralci
  14  Trbežnik Amadej
  15  Grabnar Urh
  20  Požun Kožel Anej
  33  Perc Patrik
   TRENER
   NK Rogaška
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   NK Rogaška
   2 : 0 20 - Dolovski Ivan (17')
   3 : 1 23 - Musulin Marko (77')
   4 : 1 20 - Dolovski Ivan (78')
   NK Šampion
   1 : 0   6 - Lukić Lucas (11')  AG
   2 : 1   3 - Moličnik Urh (19') 
   4 : 2   15 - Grabnar Urh (81') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    17 - Kantužer Dejan (19')
    20 - Dolovski Ivan (43')
    3 - Mihalić Emanuel (44')
   NK Šampion
    21 - Veligošek Gašper (7')
    9 - Kocijan Blaž (50')
    5 - Frece Filip (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Vasič Predrag (11')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   NK Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     77 - Tomašković Filip
       33 - Majcenić Antonio
  46'     2 - Pirtovšek Rok
       17 - Kantužer Dejan
  65'     37 - Hajrić Anel
       16 - Hegedus Mark
  65'     8 - Charles Alves Moreira Thalisson
       6 - Majcen Jan
  73'     23 - Musulin Marko
       14 - Gobec Tomi
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  65'     15 - Grabnar Urh
       85 - Selčan Jan
  65'     14 - Trbežnik Amadej
       10 - Kračun Aleks
  78'     33 - Perc Patrik
       7 - Šiljeg Niki
  80'     20 - Požun Kožel Anej
       99 - Rakar Michael
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan