Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 18. krog 26.05.23
   TEKMA: NK Rogaška - NK Šampion 3 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  5  Drozg Jaka
  8  Zelinac Sven
  9  Hrup Jaka
  10  Žerjav Luka
  11  Lončarič Nejc
  13  Kores Luka
  15  Krumpak Bor
  16  Vezaj Qemal
  17  Kitak Lan (K)
  19  Avdibašić Dženan
  23  Strašek Bračun Nik (V)
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Felicijan Karpo
  4  Anžič Lan
  6  Šporin Filip
  7  Ulčnik Jan
  8  Žekar Santiago
  10  Mlakar Luka
  11  Ojsteršek Gal
  13  Gaberšek Jan (K)
  17  Luković Saud
  20  Kelhar Stepišnik Galus
  99  Lončar Benjamin
  Rezervni igralci
  2  Prah Vid
  3  Cvek Marin
  6  Krč Alen
  7  Ungar Maj
  14  Gradecki Žiga
  Rezervni igralci
  5  Jusić Taj
  14  Krčmar Dejan
  15  Jusić Emin
  18  Ilić Nikola
  19  Cuder Gal Aleksej
   TRENER
   NK Rogaška
   But Gorazd
   NK Šampion
   Čepin Miloš
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 1 15 - Krumpak Bor (36')
   2 : 1 6 - Krč Alen (45')
   3 : 1 19 - Avdibašić Dženan (55')
   NK Šampion
   0 : 1   11 - Ojsteršek Gal (5')  11m
   3 : 2   14 - Krčmar Dejan (66') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    23 - Strašek Bračun Nik (4')
   NK Šampion
    19 - Cuder Gal Aleksej (70')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
    23 - Strašek Bračun Nik (14')
   NK Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  15'     7 - Ungar Maj
       9 - Hrup Jaka
  41'     6 - Krč Alen
       11 - Lončarič Nejc
  41'     3 - Cvek Marin
       8 - Zelinac Sven
  52'     2 - Prah Vid
       16 - Vezaj Qemal
  58'     14 - Gradecki Žiga
       10 - Žerjav Luka
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  49'     19 - Cuder Gal Aleksej
       4 - Anžič Lan
  57'     15 - Jusić Emin
       17 - Luković Saud
  57'     5 - Jusić Taj
       6 - Šporin Filip
  63'     14 - Krčmar Dejan
       3 - Felicijan Karpo
  63'     18 - Ilić Nikola
       20 - Kelhar Stepišnik Galus
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan