Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 16. krog 16.05.23
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Šampion 7 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 22
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Urek Gal (V)
  5  Rodić Anej
  6  Softić Elmas
  9  Čizmić David
  10  Aćimović Dejan
  11  Hoxhaj Edin
  14  Klemenčič Florjanc Tjaš
  16  Kovač Nace
  17  Zajc David
  18  Hojnik Kristijan (K)
  21  Milovanović Saša
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Čmer Staršek Juš
  5  Kelhar Stepišnik Galus
  6  Šporin Filip
  7  Josipović Luka
  8  Žekar Santiago
  11  Felicijan Karpo
  13  Gaberšek Jan (K)
  17  Luković Saud
  19  Krajnc Lukas
  20  Mlakar Luka
  91  Lončar Benjamin (V)
  Rezervni igralci
  3  Sprečaković Savo
  4  Moravac Ognjen
  7  Kukovec Fran
  8  Potočnik Urban
  12  Huseinović Adis (V)
  22  Reberšak Ježovnik Alvaro
  Rezervni igralci
  4  Ilić Nikola
  10  Šišić Amar
  14  Jusić Taj
  15  Jusić Emin
  18  Cestnik Ivor
   TRENER
   Rudar Velenje
   Vinojčič Igor
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 0 10 - Aćimović Dejan (5')
   2 : 0 10 - Aćimović Dejan (13')
   3 : 0 9 - Čizmić David (27')
   5 : 0 17 - Zajc David (53')
   6 : 1 7 - Kukovec Fran (65')
   7 : 1 7 - Kukovec Fran (68')
   NK Šampion
   4 : 0   14 - Jusić Taj (46')  AG
   5 : 1   7 - Josipović Luka (62') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
    16 - Kovač Nace (10')
    9 - Čizmić David (11')
   NK Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  58'     7 - Kukovec Fran
       11 - Hoxhaj Edin
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  35'     10 - Šišić Amar
       2 - Čmer Staršek Juš
  41'     15 - Jusić Emin
       19 - Krajnc Lukas
  41'     14 - Jusić Taj
       11 - Felicijan Karpo
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan