Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 15. krog 04.05.23
   TEKMA: NK Šampion - Združena Savinjska A 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  3  Čmer Staršek Juš
  4  Luković Saud
  5  Kelhar Stepišnik Galus
  6  Šporin Filip
  7  Ulčnik Jan
  8  Žekar Santiago
  10  Mlakar Luka
  11  Ojsteršek Gal
  12  Lončar Benjamin (V)
  13  Gaberšek Jan (K)
  15  Jusić Emin
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper
  4  Artnjak Jakob
  6  Štorman Jaka
  8  Kralj Tay Leo
  10  Lanišnik Nejc
  11  Turnšek Urh
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  18  Hrboka Matevž
  19  Jelen Aljaž
  30  Stenovec Metod
  Rezervni igralci
  14  Jusić Taj
  16  Cuder Gal Aleksej
  17  Felicijan Karpo
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  5  Škrabe Nejc
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  12  Kolenc Lukas
  17  Kodrun Bor
   TRENER
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Šampion
   Združena Savinjska A
   0 : 1   10 - Lanišnik Nejc (2') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    6 - Šporin Filip (40')
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  40'     16 - Cuder Gal Aleksej
       15 - Jusić Emin
  48'     14 - Jusić Taj
       8 - Žekar Santiago
  52'     17 - Felicijan Karpo
       3 - Čmer Staršek Juš
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  62'     2 - Marsel Tjaž
       30 - Stenovec Metod
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan