Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 14. krog 21.04.23
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - ND Dravinja 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Krašovic Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Rupnik Maruša (V)
  4  Jagodič Janez
  5  Leljak Žan
  8  Bizjak Jakob
  9  Ratej Vid (K)
  10  Golob Žiga
  15  Lipošek Nik
  16  Pezdevšek Matevž
  17  Vrbek Andraž
  18  Grobin David
  19  Iskrač Tai
   ND Dravinja
Priimek in ime
  4  Čerenak Jaš
  6  Gobec Leon
  7  Ramšak Tin
  10  Lukovič Tjaš
  11  Hlastec Mark (K)
  12  Bokal Darjan (V)
  13  Gornik Jurij
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  19  Kukovič Anže
  20  Juhart Korošec Gal
  Rezervni igralci
  3  Jazbinšek Žan
  7  Borovšek Aleš
  12  Cerinšek Luka
  14  Ratej Jošt
  22  Grašič Brin
  26  Fajs Kovač Lan
  Rezervni igralci
  1  Lakožič Iztok (V)
  5  Ercek Jure
  8  Trnovšek Aljaž
  14  Očko Gašper
  17  Pučnik Noe
  21  Rozman Teo
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   ND Dravinja
   Rožmarič Črt
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 2 9 - Ratej Vid (79')
   ND Dravinja
   0 : 1   18 - Černec Juš (51') 
   0 : 2   8 - Trnovšek Aljaž (67') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  11'     3 - Jazbinšek Žan
       17 - Vrbek Andraž
  36'     14 - Ratej Jošt
       4 - Jagodič Janez
  45'     7 - Borovšek Aleš
       15 - Lipošek Nik
  45'     12 - Cerinšek Luka
       1 - Rupnik Maruša
  65'     26 - Fajs Kovač Lan
       3 - Jazbinšek Žan
  72'     22 - Grašič Brin
       19 - Iskrač Tai
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  40'     5 - Ercek Jure
       6 - Gobec Leon
  49'     8 - Trnovšek Aljaž
       20 - Juhart Korošec Gal
  72'     14 - Očko Gašper
       19 - Kukovič Anže
  77'     17 - Pučnik Noe
       7 - Ramšak Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan