Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 12. krog 07.04.23
   TEKMA: Rudar Velenje - NK Rogaška 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brglez Miha
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  4  Moravac Ognjen (V)
  5  Rodić Anej
  6  Hojnik Kristijan (K)
  8  Softić Elmas
  10  Mešanović Ajdin
  11  Hoxhaj Edin
  12  Huseinović Adis (V)
  14  Klemenčič Florjanc Tjaš
  15  Kovač Nace
  21  Milovanović Saša
  22  Reberšak Ježovnik Alvaro
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Lipnik Žiga (V)
  2  Kores Luka
  4  Cvek Marin
  5  Zelinac Sven (K)
  9  Bele Tin
  10  Lončarič Nejc
  12  Strašek Bračun Nik (V)
  14  Vezaj Qemal
  15  Krumpak Bor
  16  Gradecki Žiga
  25  Furlinger Gašper
  Rezervni igralci
  3  Sprečaković Savo (V)
  7  Kukovec Fran
  9  Fajfar Lan
  16  Potočnik Urban
  17  Zajc David
  19  Jerič Lovro
  Rezervni igralci
  6  Krklec Žak
  17  Drofenik Nejc
   TRENER
   Rudar Velenje
   Vinojčič Igor
   NK Rogaška
   But Gorazd
   STRELCI
   Rudar Velenje
   1 : 0 14 - Klemenčič Florjanc Tjaš (10')
   2 : 0 5 - Rodić Anej (20')
   3 : 0 6 - Hojnik Kristijan (72')
   4 : 0 6 - Hojnik Kristijan (79')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje
   NK Rogaška
    9 - Bele Tin (63')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Zajc David
       5 - Rodić Anej
  46'     3 - Sprečaković Savo
       4 - Moravac Ognjen
  49'     16 - Potočnik Urban
       14 - Klemenčič Florjanc Tjaš
  53'     9 - Fajfar Lan
       11 - Hoxhaj Edin
  57'     7 - Kukovec Fran
       22 - Reberšak Ježovnik Alvaro
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Drofenik Nejc
       1 - Lipnik Žiga
  53'     6 - Krklec Žak
       25 - Furlinger Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan