Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 11. krog 01.04.23
   TEKMA: NK Šampion - NK Žalec 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Pižorn Nik (V)
  3  Krajnc Lukas
  4  Anžič Lan
  5  Jusić Taj
  6  Šporin Filip
  7  Šišić Amar
  10  Žekar Santiago
  11  Ojsteršek Gal
  13  Gaberšek Jan (K)
  16  Čmer Staršek Juš
  20  Luković Saud
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  5  Balaj Jon
  7  Borinc Luka (K)
  8  Krejić Filip
  10  Veber Patrik
  11  Jelen Enej
  13  Huš Oskar
  14  Arslanović Emir
  15  Moškotevc Vid
  18  Lokan Luka
  20  Tetaj Altin
  Rezervni igralci
  8  Cestnik Ivor
  15  Jusić Emin
  18  Šrot Zoja
  Rezervni igralci
  4  Dušak Kaučič Daviv
  16  Podlesek Lev
  17  Brglez Nik
   TRENER
   NK Šampion
   Čepin Miloš
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 11 - Ojsteršek Gal (24')
   2 : 0 10 - Žekar Santiago (37')
   NK Žalec
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    1 - Pižorn Nik (61')
   NK Žalec
    5 - Balaj Jon (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Šrot Zoja
       3 - Krajnc Lukas
  52'     8 - Cestnik Ivor
       5 - Jusić Taj
  57'     15 - Jusić Emin
       7 - Šišić Amar
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  40'     17 - Brglez Nik
       14 - Arslanović Emir
  57'     4 - Dušak Kaučič Daviv
       11 - Jelen Enej
  69'     16 - Podlesek Lev
       13 - Huš Oskar
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
7. krog 30.09.23
Brežice 1919 Terme Čatež : Šampion 8 : 2
Krško : Rače 3 : 1
Podvinci : Premium Dobrovce 1 : 0
Hajdina : ZASE Videm 1 : 1
Zavrč : Avto Rajh Ljutomer 1 : 2
Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 0
Koroška Dravograd : Drava Ptuj 0 : 6
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan