Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 11. krog 31.03.23
   TEKMA: NK Posavje Krško A - ND Dravinja 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Ploj Tit (V)
  2  Čeč Vid
  8  Kodrič Lovro (K)
  11  Zorko Max
  14  Lisjak Anže
  17  Burja Timotej
  20  Medved Svit
  22  Resnik Nik
  27  Kostrevc Tim
  32  Vidmar Teo
  77  Božič Tian
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Lakožič Iztok (V)
  4  Čerenak Jaš
  6  Gobec Leon
  7  Ramšak Tin
  8  Trnovšek Aljaž
  10  Lukovič Tjaš
  11  Hlastec Mark (K)
  15  Čelan Anej
  16  Markelc Urh
  18  Černec Juš
  19  Kukovič Anže
  Rezervni igralci
  6  Urbančič Tai
  16  Bevc France
  18  Novak Jurij
  19  Zupančič Jevšnik Tilen
  Rezervni igralci
  3  Juhart Korošec Gal
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Očko Gašper
  17  Pučnik Noe
   TRENER
   NK Posavje Krško A
   Drnovšek Miha
   ND Dravinja
   Rožmarič Črt
   STRELCI
   NK Posavje Krško A
   1 : 0 8 - Kodrič Lovro (28')
   2 : 1 2 - Čeč Vid (79')
   ND Dravinja
   1 : 1   19 - Kukovič Anže (33') 
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Rožmarič Črt (73')
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
  51'     18 - Novak Jurij
       22 - Resnik Nik
  59'     6 - Urbančič Tai
       20 - Medved Svit
  59'     16 - Bevc France
       14 - Lisjak Anže
  80'     19 - Zupančič Jevšnik Tilen
       11 - Zorko Max
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Očko Gašper
       6 - Gobec Leon
  79'     3 - Juhart Korošec Gal
       7 - Ramšak Tin
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan