Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 10. krog 24.03.23
   TEKMA: NK Posavje Krško A - NK Rogaška 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Barkovič Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Ploj Tit (V)
  2  Čeč Vid
  3  Zupančič Jevšnik Tilen
  8  Kodrič Lovro (K)
  11  Zorko Max
  14  Lisjak Anže
  17  Burja Timotej
  22  Resnik Nik
  27  Kostrevc Tim
  32  Vidmar Teo
  77  Božič Tian
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Strašek Bračun Nik (V)
  2  Kores Luka
  4  Šturbej Maj
  6  Drofenik Nejc
  9  Lorber Anej
  10  Hrup Jaka
  14  Gradecki Žiga
  15  Krumpak Bor
  16  Avdibašić Dženan
  17  Zelinac Sven (K)
  20  Bangoji Elhan
  Rezervni igralci
  6  Urbančič Tai
  16  Bevc France
  18  Novak Jurij
  20  Medved Svit
  Rezervni igralci
  13  Lončarič Nejc
  25  Furlinger Gašper
   TRENER
   NK Posavje Krško A
   Drnovšek Miha
   NK Rogaška
   Križanec Boris
   STRELCI
   NK Posavje Krško A
   1 : 0 20 - Medved Svit (66')
   2 : 0 32 - Vidmar Teo (80')
   3 : 0 27 - Kostrevc Tim (80')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško A
   NK Rogaška
    16 - Avdibašić Dženan (45')
    15 - Krumpak Bor (69')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško A
   NK Rogaška
    16 - Avdibašić Dženan (76')
    15 - Krumpak Bor (79')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Medved Svit
       14 - Lisjak Anže
  51'     16 - Bevc France
       8 - Kodrič Lovro
  61'     6 - Urbančič Tai
       2 - Čeč Vid
  78'     18 - Novak Jurij
       3 - Zupančič Jevšnik Tilen
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  14'     13 - Lončarič Nejc
       2 - Kores Luka
  45'     25 - Furlinger Gašper
       6 - Drofenik Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan