Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 9. krog 30.10.22
   TEKMA: NK Posavje Krško A - NK Šmarje pri Jelšah 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Molan Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Ploj Tit (V)
  2  Čeč Vid
  3  Zupančič Jevšnik Tilen
  7  Vidmar Teo
  8  Oblak Gašper
  10  Kostič Rok (K)
  14  Mežič Žiga
  15  Šunta Taj
  22  Resnik Nik
  27  Kostrevc Tim
  77  Božič Tian
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Fajs Kovač Lan (V)
  3  Planinšek Martin
  5  Leljak Žan
  7  Pezdevšek Matevž
  8  Borovšek Aleš
  10  Golob Žiga
  11  Lipej Manuel
  16  Bizjak Andraž
  19  Bizjak Jakob
  20  Strašek Aljaž (K)
  23  Vrbek Andraž
  Rezervni igralci
  6  Popovič Vitomir
  11  Šribar Tadej
  Rezervni igralci
  14  Bevc Bor
   TRENER
   NK Posavje Krško A
   Jurečič Žiga
   NK Šmarje pri Jelšah
   Šket Jaka
   STRELCI
   NK Posavje Krško A
   1 : 0 27 - Kostrevc Tim (10')
   2 : 0 10 - Kostič Rok (43')
   3 : 0 14 - Mežič Žiga (62')
   4 : 0 7 - Vidmar Teo (68')
   5 : 0 7 - Vidmar Teo (77')
   NK Šmarje pri Jelšah
   OPOMINJANI
   NK Posavje Krško A
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Posavje Krško A
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
  61'     11 - Šribar Tadej
       27 - Kostrevc Tim
  63'     6 - Popovič Vitomir
       14 - Mežič Žiga
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  48'     14 - Bevc Bor
       8 - Borovšek Aleš
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan