Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 9. krog 28.10.22
   TEKMA: Združena Savinjska A - Rudar Velenje 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik: Krašovic Gašper
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  4  Artnjak Jakob
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  8  Kralj Tay Leo
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Kodrun Bor
  18  Hrboka Matevž
  19  Jelen Aljaž
  30  Stenovec Metod
   Rudar Velenje
Priimek in ime
  1  Urek Gal (V)
  4  Moravac Ognjen
  5  Rodić Anej
  6  Reberšak Ježovnik Alvaro
  10  Aćimović Dejan
  11  Hoxhaj Edin (K)
  14  Klemenčič Florjanc Tjaš
  15  Kovač Nace
  17  Zajc David
  18  Hojnik Kristijan
  21  Milovanović Saša
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  5  Škrabe Nejc
  12  Kolenc Lukas (V)
  Rezervni igralci
  3  Sprečaković Savo
  7  Kukovec Fran
  8  Fajfar Lan
  12  Huseinović Adis (V)
  13  Softić Elmas
   TRENER
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   Rudar Velenje
   Kovačević Dragan
   STRELCI
   Združena Savinjska A
   1 : 0 30 - Stenovec Metod (30')
   2 : 0 4 - Artnjak Jakob (61')
   Rudar Velenje
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska A
   Rudar Velenje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska A
   Rudar Velenje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  50'     5 - Škrabe Nejc
       13 - Dolinšek Lovro
  80'     2 - Marsel Tjaž
       15 - Vrbovšek Nikolas
   Rudar Velenje
  Minuta  Igralec
  66'     7 - Kukovec Fran
       6 - Reberšak Ježovnik Alvaro
  73'     3 - Sprečaković Savo
       4 - Moravac Ognjen
  73'     13 - Softić Elmas
       15 - Kovač Nace
  73'     8 - Fajfar Lan
       17 - Zajc David
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan