Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 5. krog 11.10.22
   TEKMA: NK Celje - Združena Savinjska A 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pehar Jakob
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje
Priimek in ime
  1  Šeliga Lukas (V)
  3  Uroš Savić
  4  Pirnat Nace
  6  Koprivc Anej
  7  Goričanac Matija
  8  Kljevković Nikola
  10  Huskić Emil
  15  Plevčak Patrik
  16  Klinc Aljaž
  18  Dolničar Gal (K)
  20  Čadej Jakob
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  4  Hrboka Matevž
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  8  Kralj Tay Leo
  9  Turnšek Urh
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  14  Jelen Aljaž
  15  Vrbovšek Nikolas
  16  Antloga Lopert Gal
  21  Artnjak Jakob
  Rezervni igralci
  5  Vrečko Matija
  9  Forić Emran
  12  Ponjević Amil (V)
  13  Meh Urbanček Luka
  14  Privšek Sven
  17  Majcen Jaka
  19  Rožman Berčon Tai
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  6  Škrabe Nejc
  12  Kolenc Lukas
  17  Kodrun Bor
   TRENER
   NK Celje
   Pantović Dejan
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Celje
   1 : 0 3 - Uroš Savić (27')
   Združena Savinjska A
   OPOMINJANI
   NK Celje
    7 - Goričanac Matija (51')
    6 - Koprivc Anej (61')
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje
   Združena Savinjska A
    16 - Antloga Lopert Gal (75')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Vrečko Matija
       10 - Huskić Emil
  71'     9 - Forić Emran
       16 - Klinc Aljaž
  71'     13 - Meh Urbanček Luka
       20 - Čadej Jakob
  80'     17 - Majcen Jaka
       6 - Koprivc Anej
  80'     19 - Rožman Berčon Tai
       8 - Kljevković Nikola
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  56'     2 - Marsel Tjaž
       14 - Jelen Aljaž
  56'     17 - Kodrun Bor
       9 - Turnšek Urh
  63'     6 - Škrabe Nejc
       7 - Tominšek-Čuvan Kristian
  80'     12 - Kolenc Lukas
       1 - Kramar Gašper
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan