Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 6. krog 07.10.22
   TEKMA: Združena Savinjska A - NK Šampion 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  4  Artnjak Jakob
  6  Štorman Jaka
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  9  Antloga Lopert Gal
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  17  Kodrun Bor
  18  Hrboka Matevž
  30  Stenovec Metod
   NK Šampion
Priimek in ime
  1  Pižorn Nik (V)
  2  Žekar Jan (K)
  4  Obrez Matevž
  5  Kelhar Stepišnik Galus
  9  Ojsteršek Gal
  10  Brkić David
  11  Felicijan Karpo
  13  Jusić Emin
  15  Cuder Gal Aleksej
  16  Čmer Staršek Juš
  17  Luković Saud
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  5  Škrabe Nejc
  8  Kralj Tay Leo
  11  Turnšek Urh
  12  Kolenc Lukas (V)
  19  Jelen Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Jekl Nik
  6  Ilić Nikola (V)
  7  Šišić Amar
  14  Tufekčić Arnes
  18  Krčmar Dejan
  71  Lončar Benjamin
   TRENER
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   NK Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Združena Savinjska A
   1 : 1 4 - Artnjak Jakob (24')
   2 : 3 18 - Hrboka Matevž (80')
   NK Šampion
   0 : 1   9 - Ojsteršek Gal (7') 
   1 : 2   9 - Ojsteršek Gal (25') 
   1 : 3   9 - Ojsteršek Gal (70') 
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska A
    18 - Hrboka Matevž (75')
   NK Šampion
    18 - Krčmar Dejan (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska A
    30 - Stenovec Metod (81')
   NK Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  22'     8 - Kralj Tay Leo
       6 - Štorman Jaka
  35'     11 - Turnšek Urh
       17 - Kodrun Bor
  45'     2 - Marsel Tjaž
       13 - Dolinšek Lovro
  70'     5 - Škrabe Nejc
       7 - Tominšek-Čuvan Kristian
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Jekl Nik
       17 - Luković Saud
  45'     7 - Šišić Amar
       15 - Cuder Gal Aleksej
  52'     6 - Ilić Nikola
       11 - Felicijan Karpo
  57'     18 - Krčmar Dejan
       2 - Žekar Jan
  65'     14 - Tufekčić Arnes
       16 - Čmer Staršek Juš
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan