Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 2. krog 09.09.22
   TEKMA: Združena Savinjska A - NK Rogaška 8 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  4  Artnjak Jakob
  6  Štorman Jaka
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  8  Kralj Tay Leo
  9  Antloga Lopert Gal
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  18  Hrboka Matevž
  30  Stenovec Metod
   NK Rogaška
Priimek in ime
  1  Vidmar May (V)
  3  Cvek Marin
  5  Kores Luka
  6  Zelinac Sven
  7  Vidaković Luka (K)
  9  Lončarič Nejc
  10  Bangoji Elhan
  11  Vezaj Qemal
  13  Bele Tin
  16  Gvero Marija
  25  Krumpak Bor
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  11  Turnšek Urh
  12  Kolenc Lukas (V)
  17  Kodrun Bor
  19  Jelen Aljaž
  Rezervni igralci
  8  Hrup Jaka
  17  Krklec Žak
  23  Lorber Anej
  26  Furlinger Gašper
   TRENER
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   NK Rogaška
   Križanec Boris
   STRELCI
   Združena Savinjska A
   1 : 0 30 - Stenovec Metod (6')
   2 : 0 9 - Antloga Lopert Gal (8')
   3 : 0 30 - Stenovec Metod (14')11m
   4 : 0 30 - Stenovec Metod (15')
   5 : 0 18 - Hrboka Matevž (20')
   6 : 0 4 - Artnjak Jakob (55')
   7 : 0 4 - Artnjak Jakob (71')
   8 : 0 30 - Stenovec Metod (78')
   NK Rogaška
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska A
   NK Rogaška
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska A
   NK Rogaška
   MENJAVE
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  41'     11 - Turnšek Urh
       7 - Tominšek-Čuvan Kristian
  41'     19 - Jelen Aljaž
       10 - Lanišnik Nejc
  41'     2 - Marsel Tjaž
       8 - Kralj Tay Leo
  55'     17 - Kodrun Bor
       6 - Štorman Jaka
  55'     12 - Kolenc Lukas
       1 - Kramar Gašper
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Hrup Jaka
       13 - Bele Tin
  57'     17 - Krklec Žak
       9 - Lončarič Nejc
  57'     23 - Lorber Anej
       16 - Gvero Marija
  70'     26 - Furlinger Gašper
       5 - Kores Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan