Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 18. krog 27.05.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno ob Savinji 5 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 450
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik: Narat Filip
   2. pomočnik: Jarc Filip
   Delegat: Kusič Gojko
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  4  Šmigoc Jure
  7  Funtek Jure
  8  Kunej Jošt
  11  Skok Jan Franjo
  12  Verdev Žan (V)
  15  Založnik Filip (K)
  16  Jelen Žiga
  17  Funtek Matic
  19  Dogaris Jan
  21  Acman Evgen
  22  Andročec Urh
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  3  Ciraj Simon
  7  Nerat Aljaž
  10  Ajnik Matic
  11  Zamernik Tom
  13  Slatinšek Blaž (V)
  17  Šramel Aljaž
  19  Robnik Primož
  21  Podkrižnik Anza
  23  Bogdan Jan (K)
  24  Slatinšek Matevž
  25  Dogaris Maj
  Rezervni igralci
  3  Jarc Žiga
  5  Podvratnik Urban
  6  Podvratnik Janez
  9  Jusufović Imran
  10  Pikl Anžej
  14  Bratuša Nik
  20  Acman Alen
  Rezervni igralci
  2  Klemenšek Simon
  5  Detmar Luka
  18  Kovač Miha
  22  Klemenšek Tadej
  27  Pustoslemšek Jure
   TRENER
   ND Mozirje
   Žurej Bojan
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 4 - Šmigoc Jure (25')11m
   2 : 0 22 - Andročec Urh (39')
   3 : 0 7 - Funtek Jure (66')
   4 : 0 10 - Pikl Anžej (88')
   5 : 0 10 - Pikl Anžej (90')
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   NK Ljubno ob Savinji
    23 - Bogdan Jan (44')
    3 - Ciraj Simon (62')
    2 - Klemenšek Simon (77')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Bratuša Nik
       22 - Andročec Urh
  57'     3 - Jarc Žiga
       21 - Acman Evgen
  72'     6 - Podvratnik Janez
       8 - Kunej Jošt
  72'     10 - Pikl Anžej
       7 - Funtek Jure
  84'     5 - Podvratnik Urban
       15 - Založnik Filip
  88'     9 - Jusufović Imran
       11 - Skok Jan Franjo
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  61'     22 - Klemenšek Tadej
       17 - Šramel Aljaž
  65'     27 - Pustoslemšek Jure
       7 - Nerat Aljaž
  65'     2 - Klemenšek Simon
       10 - Ajnik Matic
  85'     5 - Detmar Luka
       23 - Bogdan Jan
  85'     18 - Kovač Miha
       19 - Robnik Primož
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan