Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 17. krog 23.05.23
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Žalec 0 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Carevič Milan
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  2  Klemenšek Simon
  3  Ciraj Simon
  6  Vratanar Gašper
  7  Nerat Aljaž
  8  Detmar Luka
  13  Slatinšek Blaž (V)
  14  Robnik Janez
  19  Robnik Primož
  23  Bogdan Jan (K)
  24  Slatinšek Matevž
  25  Dogaris Maj
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ledl Adrian (V)
  2  Komljen Danijel
  5  Pfeifer Urh
  8  Lesjak Kevin
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Tavčar Leonardo
  11  Udovč Tilen
  13  Petek Pascal
  15  Kompan Tilen
  17  Rojnik Kristjan
  21  Štorman Klemen
  Rezervni igralci
  5  Strmčnik Jaka
  12  Kovač Miha
  22  Klemenšek Tadej
  Rezervni igralci
  6  Šmigoc Tilen
  22  Alijagić Sandin
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Žalec
   0 : 1   9 - Poklečki Žiga (4') 
   0 : 2   9 - Poklečki Žiga (32') 
   0 : 3   9 - Poklečki Žiga (40')  11m
   0 : 4   13 - Petek Pascal (44') 
   0 : 5   9 - Poklečki Žiga (78') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    8 - Detmar Luka (84')
   NK Žalec
    21 - Štorman Klemen (29')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Strmčnik Jaka
       6 - Vratanar Gašper
  46'     22 - Klemenšek Tadej
       2 - Klemenšek Simon
  71'     12 - Kovač Miha
       7 - Nerat Aljaž
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  46'     22 - Alijagić Sandin
       21 - Štorman Klemen
  57'     6 - Šmigoc Tilen
       2 - Komljen Danijel
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan