Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 17. krog 20.05.23
   TEKMA: NK Šoštanj - NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik: Arih Tomaž
   2. pomočnik: Turanović Armin
   Delegat: Kusič Gojko
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Smajlovič Mersad (V)
  2  Hrastnik Kristjan
  5  Gegić Dejan
  6  Koren Nik
  7  Stvarnik Leon
  8  Mujkić Adel
  10  Celcer Tilen (K)
  14  Štukelja Željko
  15  Skornšek Črt
  21  Ilič Mladen
  77  Ičanović Admir
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  3  Kresnik Filip
  4  Vervega Nejc
  5  Bračun Nik
  6  Strmšnik Tilen
  7  Fišer Valentin (K)
  9  Ivanuš Alen
  10  Korez Andraž
  14  Drobinc Urh
  15  Canoski Nihat
  Rezervni igralci
  3  Kalteneker Tilen
  4  Ramić Semir
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Goršek Andrej
   NK Šmarje pri Jelšah
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 7 - Stvarnik Leon (40')
   2 : 1 7 - Stvarnik Leon (64')
   3 : 1 4 - Ramić Semir (77')
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   14 - Drobinc Urh (57') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
    15 - Skornšek Črt (67')
    21 - Ilič Mladen (89')
   NK Šmarje pri Jelšah
    14 - Drobinc Urh (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  64'     4 - Ramić Semir
       14 - Štukelja Željko
  64'     3 - Kalteneker Tilen
       77 - Ičanović Admir
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan