Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 15. krog 06.05.23
   TEKMA: ND Mozirje - NK Žalec 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Narat Filip
   2. pomočnik: Jarc Filip
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  4  Šmigoc Jure
  8  Kunej Jošt
  11  Skok Jan Franjo
  12  Verdev Žan (V)
  14  Bratuša Nik
  15  Založnik Filip (K)
  18  Jelen Žiga
  19  Funtek Matic
  20  Acman Evgen
  21  Dogaris Jan
  22  Andročec Urh
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ledl Adrian (V)
  5  Pfeifer Urh
  8  Lesjak Kevin
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Tavčar Leonardo
  11  Udovč Tilen
  13  Petek Pascal
  14  Vozelj Gregor
  15  Kompan Tilen
  20  Rogl Aljaž
  21  Štorman Klemen
  Rezervni igralci
  3  Jarc Žiga
  5  Atelšek Tim
  6  Podvratnik Urban
  7  Funtek Jure
  9  Jusufović Imran
  10  Pikl Anžej
  Rezervni igralci
  2  Komljen Danijel
  17  Rojnik Kristjan
  22  Alijagić Sandin
   TRENER
   ND Mozirje
   Žurej Bojan
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 1 4 - Šmigoc Jure (47')
   NK Žalec
   0 : 1   5 - Pfeifer Urh (29') 
   1 : 2   11 - Udovč Tilen (65') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
    15 - Založnik Filip (60')
   NK Žalec
    14 - Vozelj Gregor (20')
    13 - Petek Pascal (67')
    8 - Lesjak Kevin (77')
    15 - Kompan Tilen (93')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   NK Žalec
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  46'     3 - Jarc Žiga
       20 - Acman Evgen
  46'     7 - Funtek Jure
       22 - Andročec Urh
  74'     10 - Pikl Anžej
       18 - Jelen Žiga
  80'     9 - Jusufović Imran
       14 - Bratuša Nik
  81'     5 - Atelšek Tim
       8 - Kunej Jošt
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  58'     22 - Alijagić Sandin
       14 - Vozelj Gregor
  62'     17 - Rojnik Kristjan
       9 - Poklečki Žiga
  73'     2 - Komljen Danijel
       21 - Štorman Klemen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan