Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 10. krog 27.04.23
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Mons Claudius 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Pirečnik Rok Jože
   2. pomočnik: Pehar Jakob
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  2  Klemenšek Simon
  3  Ciraj Simon
  4  Podkrižnik Anza
  6  Vratanar Gašper
  13  Kovač Miha (V)
  14  Robnik Janez
  19  Robnik Primož
  22  Klemenšek Tadej
  23  Bogdan Jan (K)
  24  Slatinšek Matevž
  25  Dogaris Maj
   Mons Claudius
Priimek in ime
  5  Berk Alen
  6  Peček Niko
  9  Ferčec David
  10  Močnik Matej
  13  Koffi Yao Simon
  16  Ogrinc Matic (K)
  18  Blaževič Dejan
  19  Gajšek Vitan
  22  Kidrič Peter (V)
  69  Turnšek Val Miha
  96  Šef Andraž
  Rezervni igralci
  5  Blažević Adrian
  15  Naraločnik Jan
  Rezervni igralci
  1  Romih Žan (V)
  11  Deljić David
  14  Asllanaj Burim
  95  Mužar Josip
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudnik Rajko
   Mons Claudius
   Neskić Ibrahim
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   Mons Claudius
   0 : 1   69 - Turnšek Val Miha (10') 
   0 : 2   9 - Ferčec David (63') 
   0 : 3   9 - Ferčec David (83') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
    3 - Ciraj Simon (7')
    22 - Klemenšek Tadej (38')
    5 - Blažević Adrian (76')
    23 - Bogdan Jan (86')
   Mons Claudius
    9 - Ferčec David (38')
    6 - Peček Niko (48')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Blažević Adrian
       6 - Vratanar Gašper
  88'     15 - Naraločnik Jan
       3 - Ciraj Simon
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Asllanaj Burim
       13 - Koffi Yao Simon
  81'     11 - Deljić David
       69 - Turnšek Val Miha
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan