Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 13. krog 15.04.23
   TEKMA: NK Žalec - NK Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Jarc Filip
   2. pomočnik: Šeško Nik
   Delegat: Mužar Miroslav
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ledl Adrian (V)
  2  Komljen Danijel
  5  Pfeifer Urh
  7  Mitrović Stefan
  8  Lesjak Kevin
  9  Poklečki Žiga (K)
  10  Tavčar Leonardo
  11  Udovč Tilen
  13  Petek Pascal
  14  Vozelj Gregor
  15  Kompan Tilen
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  2  Plahuta Marko
  3  Kresnik Filip
  4  Bračun Nik
  7  Korez Andraž (K)
  9  Doberšek Nik
  10  Korošec Miha
  11  Canoski Nihat
  14  Drobinc Urh
  16  Plahuta Albin
  20  Čater Žan
  Rezervni igralci
  6  Rojnik Kristjan
  17  Šmigoc Tilen
  18  Tavčer Luka
  20  Rogl Aljaž
  22  Alijagić Sandin
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   NK Šmarje pri Jelšah
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Žalec
   1 : 0 8 - Lesjak Kevin (29')
   2 : 0 8 - Lesjak Kevin (49')11m
   3 : 1 9 - Poklečki Žiga (90')
   4 : 1 22 - Alijagić Sandin (93')
   NK Šmarje pri Jelšah
   2 : 1   10 - Korošec Miha (60') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    14 - Vozelj Gregor (59')
   NK Šmarje pri Jelšah
    4 - Bračun Nik (16')
    3 - Kresnik Filip (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  58'     20 - Rogl Aljaž
       5 - Pfeifer Urh
  61'     22 - Alijagić Sandin
       14 - Vozelj Gregor
  66'     18 - Tavčer Luka
       2 - Komljen Danijel
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan