Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 10. krog 18.03.23
   TEKMA: NK Laško - NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik: Jarc Filip
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat: Audič Ladislav
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  12  Sevšek David (V)
  23  Krašovc Denis
  27  Okanović Ado
  30  Stopinšek Luka (K)
  32  Teršek Mohor
  34  Vodišek Luka
  55  Golob Iztok
  61  Blatnik Miha
  66  Stević Dejan
  74  Vodišek Žiga
  96  Ferlin Jakob
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hercog Blaž (V)
  2  Bračun Nik
  7  Fišer Valentin (K)
  8  Vervega Nejc
  10  Korošec Miha
  11  Doberšek Nik
  14  Drobinc Urh
  15  Canoski Nihat
  16  Strmšnik Tilen
  18  Čater Žan
  19  Korez Andraž
  Rezervni igralci
  33  Kužnik Miha
  85  Plahuta Jan
  Rezervni igralci
  5  Mikulić Andraž
  6  Plahuta Marko
   TRENER
   NK Laško
   Privšek Franc
   NK Šmarje pri Jelšah
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 0 30 - Stopinšek Luka (36')
   2 : 0 55 - Golob Iztok (64')
   NK Šmarje pri Jelšah
   2 : 1   19 - Korez Andraž (87') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
    74 - Vodišek Žiga (73')
    30 - Stopinšek Luka (88')
   NK Šmarje pri Jelšah
    8 - Vervega Nejc (45')
    16 - Strmšnik Tilen (79')
    2 - Bračun Nik (81')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  58'     85 - Plahuta Jan
       34 - Vodišek Luka
  84'     33 - Kužnik Miha
       61 - Blatnik Miha
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan