Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 9. krog 29.10.22
   TEKMA: NK Laško - NK Vojnik 3 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Narat Filip
   1. pomočnik: Turanović Armin
   2. pomočnik: Vozlič David
   Delegat: Audič Ladislav
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  12  Sevšek David (V)
  23  Krašovc Denis
  27  Okanović Ado
  30  Stopinšek Luka
  32  Teršek Mohor
  61  Blatnik Miha
  65  Dovjak Dejan
  74  Vodišek Žiga
  85  Plahuta Jan
  88  Šanca Janoš (K)
  96  Ferlin Jakob
   NK Vojnik
Priimek in ime
  5  Remus Rok
  8  Suljkanović Seid (K)
  9  Alić Mirel
  10  Jularič Mario
  13  Kamerički Andraž (V)
  14  Rihter Nejc
  19  Lončarevič Lan
  21  Krajnc Žiga
  23  Sinožić Tilen
  25  Šegota Luka
  30  Osovnikar Klemen
  Rezervni igralci
  1  Vidič Marko (V)
  33  Kužnik Miha
  34  Vodišek Luka
  55  Golob Iztok
  Rezervni igralci
  16  Motoh Denis
   TRENER
   NK Laško
   Kostajnšek Karol
   NK Vojnik
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 1 61 - Blatnik Miha (76')
   3 : 1 30 - Stopinšek Luka (87')11m
   NK Vojnik
   0 : 1   5 - Remus Rok (40') 
   2 : 1   21 - Krajnc Žiga (84')  AG
   OPOMINJANI
   NK Laško
   NK Vojnik
    9 - Alić Mirel (56')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Vojnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  67'     55 - Golob Iztok
       32 - Teršek Mohor
  87'     33 - Kužnik Miha
       23 - Krašovc Denis
  88'     34 - Vodišek Luka
       61 - Blatnik Miha
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  68'     16 - Motoh Denis
       9 - Alić Mirel
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan