Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 8. krog 22.10.22
   TEKMA: ND Mozirje - Mons Claudius 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Slatinek Primož
   2. pomočnik: Pirečnik Rok Jože
   Delegat: Kusič Gojko
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Verdev Žan (V)
  8  Kunej Jošt
  10  Bratuša Nik
  11  Skok Jan Franjo
  15  Melavc Rok
  16  Dogaris Jan
  17  Zamernik Gregor
  18  Funtek Matic
  19  Kolar Žan (K)
  20  Acman Alen
  21  Herman Jan
   Mons Claudius
Priimek in ime
  2  Lugi Argjent
  5  Berk Alen
  8  But Gorazd
  9  Ferčec David
  11  Krivec Uroš
  14  Asllanaj Burim
  16  Ogrinc Matic (K)
  22  Kidrič Peter (V)
  69  Turnšek Val Miha
  95  Mužar Josip
  96  Šef Andraž
  Rezervni igralci
  2  Pikl Anžej
  5  Bele Nejc
  7  Jusufović Imran
  14  Acman Evgen
  22  Andročec Urh
  Rezervni igralci
  3  Pavlovič Jani
  6  Čakš Staš
  13  Koffi Yao Simon
   TRENER
   ND Mozirje
   Žurej Bojan
   Mons Claudius
   Neskić Ibrahim
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 0 16 - Dogaris Jan (15')11m
   2 : 1 20 - Acman Alen (46')
   Mons Claudius
   1 : 1   9 - Ferčec David (31') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   Mons Claudius
    22 - Kidrič Peter (14')
    9 - Ferčec David (35')
    69 - Turnšek Val Miha (52')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Neskić Ibrahim (83')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Bele Nejc
       10 - Bratuša Nik
  66'     22 - Andročec Urh
       20 - Acman Alen
  82'     2 - Pikl Anžej
       8 - Kunej Jošt
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  73'     6 - Čakš Staš
       95 - Mužar Josip
  78'     3 - Pavlovič Jani
       5 - Berk Alen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan