Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga - Golgeter 22/23
  Zapisnik: 7. krog 15.10.22
   TEKMA: NK Šoštanj - *NK Vojnik 5 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Grabovac Daniel
   1. pomočnik: Vozlič David
   2. pomočnik: Knez Aljaž
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Smajlovič Mersad (V)
  4  Stvarnik Gregor
  7  Hrastnik Kristjan
  8  Mujkić Adel
  10  Celcer Tilen (K)
  13  Šmon Miha
  14  Koren Nik
  15  Vižintin Pavel
  16  Pupović Vladan
  17  Dvornik Peter
  19  Borovnik Urh
   *NK Vojnik
Priimek in ime
  3  Cakor Ismet
  7  Ramšak Klemen
  8  Suljkanović Seid (K)
  11  Prevolšek Aleš
  13  Kamerički Andraž (V)
  14  Rihter Nejc
  19  Lončarevič Lan
  23  Sinožić Tilen
  25  Šegota Luka
  30  Osovnikar Klemen
  99  Karabegovič Mak
  Rezervni igralci
  12  Mušič Damir (V)
  20  Ičanović Admir
  Rezervni igralci
  9  Alić Mirel
  16  Motoh Denis
  21  Krajnc Žiga
   TRENER
   NK Šoštanj
   Goršek Andrej
   *NK Vojnik
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 15 - Vižintin Pavel (46')
   2 : 0 15 - Vižintin Pavel (52')
   3 : 0 7 - Hrastnik Kristjan (54')
   4 : 0 8 - Mujkić Adel (70')
   5 : 1 15 - Vižintin Pavel (90')
   *NK Vojnik
   4 : 1   99 - Karabegovič Mak (72') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   *NK Vojnik
    3 - Cakor Ismet (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   *NK Vojnik
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  33'     20 - Ičanović Admir
       19 - Borovnik Urh
   *NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  63'     21 - Krajnc Žiga
       19 - Lončarevič Lan
  72'     9 - Alić Mirel
       3 - Cakor Ismet
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
19. krog 06.04.24
Brežice 1919 Terme Čatež : Premium Dobrovce 2 : 1
Hajdina : Rače 1 : 1
IBLO Podvinci : Avto Rajh Ljutomer 2 : 1
Krško : Korotan Prevalje 3 : 3
Zavrč : Drava Ptuj 0 : 4
Šmartno 1928 : Šampion 0 : 2
Koroška Dravograd : ZASE Videm 0 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan