Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 16. krog 18.03.23
   TEKMA: Premium Dobrovce - Cirkulane 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Dobrovce - Igrišče Dobrovce    Gledalcev: 130
   Glavni sodnik Jezeršek Tomaž
   1. pomočnik: Majcen Kevin
   2. pomočnik: Močivnik Joži
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   Premium Dobrovce
Priimek in ime
  1  Jurič Anej (V)
  2  Filipović Luka
  5  Šabotić Ferid
  7  Kmetec Tim (K)
  8  Sagadin Kristjan
  10  Polak Anej
  11  Podbrežnik Elvino
  13  Bek Jan
  14  Šimundža Jure
  20  Mlinar Andraž
  25  Fernandez Dos Santos Luciano
   Cirkulane
Priimek in ime
  2  Cesar Blaž (K)
  7  Šenkiš Matija
  8  Lipavšek Kristian
  13  Keča Borna
  14  Kukovec Matevž
  16  Travnikar Robert
  17  Ljubec Daniel
  19  Nahberger Denis
  20  Golub Sven
  23  Cesar Jan
  25  Zajc Denis (V)
  Rezervni igralci
  3  Ferris Charles William
  4  Blagus Krešo
  6  Panić David
  19  Bračko Matic
  22  Marhold Patrik
  Rezervni igralci
  5  Tursanović Jusuf
  6  Brlek Nik
  18  Popović Vito
  22  Liber Bruno
   TRENER
   Premium Dobrovce
   Lešnik Marko
   Cirkulane
   Vogrinec Damjan
   STRELCI
   Premium Dobrovce
   Cirkulane
   0 : 1   17 - Ljubec Daniel (4') 
   OPOMINJANI
   Premium Dobrovce
    14 - Šimundža Jure (46')
   Cirkulane
    7 - Šenkiš Matija (42')
    19 - Nahberger Denis (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Premium Dobrovce
   Cirkulane
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Premium Dobrovce
  Minuta  Igralec
  73'     19 - Bračko Matic
       5 - Šabotić Ferid
   Cirkulane
  Minuta  Igralec
  87'     18 - Popović Vito
       7 - Šenkiš Matija
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan