Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 15. krog 12.03.23
   TEKMA: Cirkulane - Šampion 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Cirkulane - Igrišče Cirkulane    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Kordež Matic
   1. pomočnik: Racaj Fatlind
   2. pomočnik: Kunc Anej
   Delegat: Skok Aleš
   POSTAVI
   Cirkulane
Priimek in ime
  2  Cesar Blaž (K)
  3  Galun Miha
  7  Šenkiš Matija
  8  Lipavšek Kristian
  13  Keča Borna
  14  Kukovec Matevž
  16  Travnikar Robert
  17  Ljubec Daniel
  20  Golub Sven
  23  Cesar Jan
  25  Zajc Denis (V)
   Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  2  Selčan Jan
  3  Moličnik Urh
  4  Žužek Žan Žak
  5  Marko Tomaž (K)
  10  Mihalič Luka
  13  Kolenc Zevnik Urh
  14  Pušnik Nik
  17  Rakar Michael
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan
  Rezervni igralci
  5  Tursanović Jusuf
  18  Popović Vito
  19  Nahberger Denis
  22  Liber Bruno
  Rezervni igralci
  7  Macerl Rožle
  9  Štancar Rok
  12  Daničić Nikola (V)
  21  Veligošek Gašper
   TRENER
   Cirkulane
   Vogrinec Damjan
   Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Cirkulane
   1 : 0 20 - Golub Sven (19')
   Šampion
   OPOMINJANI
   Cirkulane
    7 - Šenkiš Matija (42')
    17 - Ljubec Daniel (45')
    8 - Lipavšek Kristian (53')
   Šampion
    10 - Mihalič Luka (21')
    22 - Petkovič Jan (77')
    4 - Žužek Žan Žak (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Cirkulane
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Cirkulane
  Minuta  Igralec
  78'     19 - Nahberger Denis
       7 - Šenkiš Matija
  92'     22 - Liber Bruno
       14 - Kukovec Matevž
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Daničić Nikola
       1 - Jug Žan
  46'     21 - Veligošek Gašper
       20 - Kužner Rok
  60'     9 - Štancar Rok
       10 - Mihalič Luka
  76'     7 - Macerl Rožle
       2 - Selčan Jan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan