Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 15. krog 11.03.23
   TEKMA: Rače - Šmartno 1928 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Vivod Dejan
   1. pomočnik: Racaj Fatlind
   2. pomočnik: Kunc Anej
   Delegat: Alič Selim
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Glušič Rene (V)
  4  Pristovnik Aljaž
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen (K)
  10  Polanec Anei
  11  Leben Daniel
  19  Svenšek Jure
  20  Goljat Žiga
  21  Kokol Tai
  24  Kogoj Rok
  26  Horvat Alen
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  2  Pesjak Gal
  7  Piskar Gal
  8  Pranjič Darko (K)
  9  Križnik Sašo
  10  Omerovič Semin
  11  Špegelj Aleksander
  15  Pupović Vladan
  17  Potočnik Alen
  19  Zapušek Jure
  20  Podhovnik Luka
  Rezervni igralci
  2  Harih Davorin
  6  Ljuboje Branislav
  9  Novak Nino
  17  Rajšp Žan
  18  Pipenbaher Gašper
  23  Berisha Valmir
  31  Volmut Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  3  Trumić Ajas
  4  Lović Denis
  12  Grašič Rok (V)
  16  Muršič Gal
   TRENER
   Rače
   Šalamun Anton
   Šmartno 1928
   STRELCI
   Rače
   1 : 0 7 - Pipenbaher Nejc (77')11m
   2 : 0 17 - Rajšp Žan (82')
   Šmartno 1928
   2 : 1   17 - Potočnik Alen (84') 
   OPOMINJANI
   Rače
    20 - Goljat Žiga (44')
    19 - Svenšek Jure (62')
   Šmartno 1928
    9 - Križnik Sašo (28')
    19 - Zapušek Jure (49')
    17 - Potočnik Alen (61')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
    21 - Kokol Tai (69')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  18'     18 - Pipenbaher Gašper
       11 - Leben Daniel
  56'     9 - Novak Nino
       20 - Goljat Žiga
  56'     17 - Rajšp Žan
       8 - Knez Alen
  85'     23 - Berisha Valmir
       18 - Pipenbaher Gašper
  85'     6 - Ljuboje Branislav
       10 - Polanec Anei
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  85'     3 - Trumić Ajas
       17 - Potočnik Alen
  87'     4 - Lović Denis
       11 - Špegelj Aleksander
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan