Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 12. krog 29.10.22
   TEKMA: Dravinja - Brežice 1919 Terme Čatež 3 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Novarlić Damjan
   1. pomočnik: Šobot Danijel
   2. pomočnik: Gonza Nejc
   Delegat: Germič Dejan
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  4  Hren Primož
  5  Tič Jakob
  7  Ramšak Žan
  8  Napotnik Žan
  10  Čakš Žiga
  12  Vovko Nejc (V)
  16  Kolar Blaž
  22  Radić Aleksandar
  26  Gaber Tadej
  42  Vezjak Denis (K)
  99  Knaus Tibor
   Brežice 1919 Terme Čatež
Priimek in ime
  3  Vidmar Primož
  5  Dimitrovski Peter (K)
  6  Božić Kristijan
  7  Črpič Jakob
  8  Hervol Jaka
  10  Matos Leonardo
  14  Cerjak Nik
  15  Kustrin Matic
  19  Lipec Urban
  22  Ibričić Medin
  30  Karajbić Ermin (V)
  Rezervni igralci
  9  Gosak Davorin
  11  Rožmarič Blaž
  14  Majšler Tilen
  19  Jager Tilen
  21  Privošnik Luka
  23  Skrbinšek Matic (V)
  27  Sojč Žiga
  Rezervni igralci
  4  Urek Luka
  16  Juhart Luka
  17  Sirk Lev
  18  Hribar Daniel
  20  Irmančnik Kristjan
  21  Bajs Domen
  77  Grešak Luka (V)
   TRENER
   Dravinja
   Flis Damjan
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Vegel Dražen
   STRELCI
   Dravinja
   1 : 0 7 - Ramšak Žan (60')
   2 : 0 7 - Ramšak Žan (64')
   3 : 1 10 - Čakš Žiga (78')
   Brežice 1919 Terme Čatež
   2 : 1   18 - Hribar Daniel (68') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    16 - Kolar Blaž (27')
    22 - Radić Aleksandar (50')
    4 - Hren Primož (75')
   Brežice 1919 Terme Čatež
    22 - Ibričić Medin (40')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   Brežice 1919 Terme Čatež
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  62'     11 - Rožmarič Blaž
       16 - Kolar Blaž
  83'     21 - Privošnik Luka
       22 - Radić Aleksandar
  87'     19 - Jager Tilen
       7 - Ramšak Žan
  87'     27 - Sojč Žiga
       42 - Vezjak Denis
   Brežice 1919 Terme Čatež
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Bajs Domen
       15 - Kustrin Matic
  46'     17 - Sirk Lev
       19 - Lipec Urban
  54'     18 - Hribar Daniel
       22 - Ibričić Medin
  78'     16 - Juhart Luka
       10 - Matos Leonardo
  88'     20 - Irmančnik Kristjan
       7 - Črpič Jakob
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan