Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 1. krog 13.08.22
   TEKMA: Rače - Bosch Bračič Videm 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Rače - Igrišče Rače    Gledalcev: 210
   Glavni sodnik Kocbek Tilen
   1. pomočnik: Smej Simon
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Bezjak Zvonko
   POSTAVI
   Rače
Priimek in ime
  1  Glušič Rene (V)
  3  Pristovnik Aljaž
  4  Kogoj Rok
  5  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Nejc
  11  Knez Alen (K)
  13  Leben Daniel
  14  Lašič Nik
  17  Rajšp Žan
  20  Goljat Žiga
  23  Svenšek Jure
   Bosch Bračič Videm
Priimek in ime
  1  Klasinc Marko (V)
  2  Mesarič Miha
  5  Zdovc Žiga (K)
  6  Rogina Anton
  7  Šegula Marko
  8  Ovčar Vid
  9  Kurež Robert
  11  Vidovič Patrik
  14  Čuš Rene
  17  Kelc Klemen
  18  Rogina Simon
  Rezervni igralci
  2  Trantura Jure
  9  Gajić Goran
  10  Lešnik Tilen
  16  Pipenbaher Gašper
  19  Polanec Anei
  26  Horvat Alen
  31  Volmut Aljaž (V)
  Rezervni igralci
  3  Plajnšek Alen
  10  Kokol Teo
  12  Rogina Žiga (V)
  16  Šeliga Domen
  19  Nahberger Denis
   TRENER
   Rače
   Bosch Bračič Videm
   Černila Gorazd
   STRELCI
   Rače
   1 : 3 7 - Pipenbaher Nejc (76')
   Bosch Bračič Videm
   0 : 1   14 - Čuš Rene (38') 
   0 : 2   9 - Kurež Robert (43') 
   0 : 3   9 - Kurež Robert (56') 
   1 : 4   9 - Kurež Robert (81') 
   OPOMINJANI
   Rače
    13 - Leben Daniel (65')
    5 - Ljuboje Branislav (93')
   Bosch Bračič Videm
    17 - Kelc Klemen (61')
    6 - Rogina Anton (64')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rače
   Bosch Bračič Videm
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rače
  Minuta  Igralec
  56'     19 - Polanec Anei
       11 - Knez Alen
  56'     10 - Lešnik Tilen
       17 - Rajšp Žan
  83'     2 - Trantura Jure
       23 - Svenšek Jure
  83'     9 - Gajić Goran
       20 - Goljat Žiga
  85'     16 - Pipenbaher Gašper
       4 - Kogoj Rok
   Bosch Bračič Videm
  Minuta  Igralec
  83'     16 - Šeliga Domen
       14 - Čuš Rene
  90'     10 - Kokol Teo
       7 - Šegula Marko
  90'     19 - Nahberger Denis
       9 - Kurež Robert
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan