Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 1. krog 13.08.22
   TEKMA: Koroška Dravograd - Šampion 1 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Dravograd - Športni center Dravograd    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Golob Janko
   1. pomočnik: Rumež Aleš
   2. pomočnik: Barovič Nejc
   Delegat: Borošak Silvo
   POSTAVI
   Koroška Dravograd
Priimek in ime
  2  Vidmar Tjan Marko
  5  Lampret Jan
  6  Stachel Tilen
  7  Jevšnik Dejan
  8  Kovač Kristijan
  10  Podlesnik Gal
  11  Paradiž Vid
  13  Račnik Jaka (K)
  17  Veronik Soldo Anže
  20  Založnik Aljaž
  99  Ošlak Matevž (V)
   Šampion
Priimek in ime
  3  Moličnik Urh
  4  Žužek Žan Žak
  6  Lukić Lucas
  9  Daničić Nikola (V)
  10  Mihalič Luka (K)
  11  Vengust Luka
  13  Kolenc Zevnik Urh
  14  Pušnik Nik
  19  Štancar Rok
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan
  Rezervni igralci
  4  Pečnik Nejc
  9  Glažer Blaž
  14  Geld Janoš
  15  Čede Gal
  16  Kranjc Maj
  18  Vučko Dejan
  19  Stachel Tadej
  Rezervni igralci
  1  Jug Žan (V)
  5  Djaković Denis
  7  Selčan Jan
  21  Kračun Aleks
   TRENER
   Koroška Dravograd
   Kljajič Žiga
   Šampion
   Vasič Predrag
   STRELCI
   Koroška Dravograd
   1 : 2 4 - Pečnik Nejc (74')
   Šampion
   0 : 1   14 - Pušnik Nik (25') 
   0 : 2   10 - Mihalič Luka (50')  11m
   1 : 3   19 - Štancar Rok (81') 
   1 : 4   14 - Pušnik Nik (83') 
   OPOMINJANI
   Koroška Dravograd
    8 - Kovač Kristijan (84')
   Šampion
    20 - Kužner Rok (63')
    7 - Selčan Jan (76')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Koroška Dravograd
   Šampion
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Koroška Dravograd
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Stachel Tadej
       2 - Vidmar Tjan Marko
  62'     16 - Kranjc Maj
       20 - Založnik Aljaž
  62'     9 - Glažer Blaž
       6 - Stachel Tilen
  71'     14 - Geld Janoš
       5 - Lampret Jan
  71'     4 - Pečnik Nejc
       17 - Veronik Soldo Anže
   Šampion
  Minuta  Igralec
  73'     7 - Selčan Jan
       6 - Lukić Lucas
  82'     21 - Kračun Aleks
       11 - Vengust Luka
  84'     5 - Djaković Denis
       19 - Štancar Rok
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
8. krog 01.10.22
Drava Ptuj : Avto Rajh Ljutomer 5 : 1
Posavje Krško : Premium Dobrovce 1 : 2
Rače : Podvinci 3 : 1
Dravinja : Zavrč 1 : 0
Koroška Dravograd : Cirkulane 2 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan