Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 21/22
  Zapisnik: 15. krog 08.05.22
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Šampion B 5 : 0 0 : 0
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kragelj Žan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Taseski Tibor (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Toplak Anej
  4  Jeršič Žiga
  5  Halilović Medina
  6  Pušnik Nik
  7  Oberžan David
  8  Rahmanović Semin (K)
  9  Topić Uroš
  10  Topolak Tija
  11  Smajlović Armin
  12  Zupan Jakob (V)
  15  Taseski Patrik
  16  Kastelic Ela
  17  Bubregović Liam
  18  Rexhepi Erda
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Bačaj Čelofiga Tjan (V)
  2  Štubelj Jaša
  6  Šturbej Vito
  8  Peperko Žan
  9  Dolenc Leonardo
  10  Podgrajšek Urban
  11  Lebič Timotej
  14  Špes Žan (K)
  15  Končan Anže
  17  Vranc Luka
  18  Petrovec Maks
  19  Hlastec Alen
  20  Krajcar Ambrož
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Šampion B
   Jovanović Stevo
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 9 - Topić Uroš (37')
   2 : 0 9 - Topić Uroš (44')
   3 : 0 8 - Rahmanović Semin (48')
   4 : 0 8 - Rahmanović Semin (54')
   5 : 0 8 - Rahmanović Semin (57')
   NK Šampion B
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan