Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 21/22
  Zapisnik: 12. krog 03.04.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - NK Šampion B 4 : 1 3 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Arih Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  1  Topolovec Matic (V)
  2  Planinšek Martin
  3  Leljak Žan
  4  Jan Gaberšek
  5  Ratej Jošt
  6  Bizjak Andraž
  7  Bizjak Jakob
  8  Iskrač Tai
  9  Vrbek Andraž (K)
  10  Pezdevšek Gašper
  11  Plahuta Luka
  16  Herič Aljaž
  30  Polajžar Lan
  31  Hercog Miha
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Bačaj Čelofiga Tjan (V)
  2  Dolenc Leonardo
  3  Štubelj Jaša
  4  Špes Žan (K)
  5  Muhić Lan Benjamin
  6  Hlastec Alen
  7  Petrovec Maks
  8  Končan Anže
  9  Krajcar Ambrož
  10  Lebič Timotej
  11  Peperko Žan
  12  Podgrajšek Urban
  13  Škoflek Matic
  14  Šturbej Vito
  16  Vranc Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Bastašič Janko
   NK Šampion B
   Jovanović Stevo
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   1 : 0 8 - Iskrač Tai (4')
   2 : 0 8 - Iskrač Tai (22')
   3 : 0 11 - Plahuta Luka (24')
   4 : 1 11 - Plahuta Luka (52')
   NK Šampion B
   3 : 1   10 - Lebič Timotej (37') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
    30 - Polajžar Lan (40')
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Šampion B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan