Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 21/22
  Zapisnik: 10. krog 20.03.22
   TEKMA: Dravinja B - Kovinar Štore 3 : 1 3 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 10
   1. sodnik: Slatinek Primož
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime
  3  Očko Gašper
  9  Brglez Matic
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Marčinković Teo
  16  Markelc Urh
  17  Juhart Korošec Gal
  20  Trontelj Tilen
  22  Furman Zara
  23  Rozman Teo (K)
  24  Trnovšek Aljaž
  26  Lakožič Andrej
  27  Zakoč Samanta
  28  Skaza Pevnik Katinka
  32  Pučnik Noe
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Zupan Jakob (V)
  2  Lukenda Neli
  3  Toplak Anej
  4  Jeršič Žiga
  5  Halilović Medina
  6  Pušnik Nik
  7  Oberžan David
  8  Rahmanović Semin
  9  Topić Uroš
  10  Topolak Tija
  11  Smajlović Armin (K)
  12  Taseski Tibor (V)
  15  Taseski Patrik
  16  Kastelic Ela
  17  Bubregović Liam
  18  Rexhepi Erda
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Klevže Matevž
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   Dravinja B
   1 : 0 14 - Marčinković Teo (7')
   2 : 0 26 - Lakožič Andrej (13')
   3 : 0 26 - Lakožič Andrej (14')
   Kovinar Štore
   3 : 1   17 - Bubregović Liam (30') 
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan