Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 21/22
  Zapisnik: 5. krog 26.09.21
   TEKMA: Dravinja B - NK Celje B 0 : 7 0 : 3
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Mastnak Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime
  3  Očko Gašper
  5  Furman Zara
  9  Brglez Matic
  11  Matavž Gi
  12  Bokal Darjan (V)
  14  Pučnik Nejc
  16  Markelc Urh
  17  Juhart Korošec Gal
  23  Rozman Teo (K)
  24  Trnovšek Aljaž
  27  Redžepi Elian
  28  Skaza Pevnik Katinka
  30  Zidanšek Urban
  32  Pučnik Noe
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Gostenčnik Žak (V)
  2  Trobiš Gašper
  3  Jakše Urban
  4  Tuzlak Tijan
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal
  13  Hrastovšek Aljaž
  14  Buhanec Jurij
  15  Korenak Amadej (K)
  16  Mustafi Elwalij
  17  Marzidovšek Vid
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Kolar Jakob
   NK Celje B
   Vrečko Simon
   STRELCI
   Dravinja B
   NK Celje B
   0 : 1   6 - Čuš Ožbej (15') 
   0 : 2   8 - Veber Mark (17') 
   0 : 3   10 - Lovrečič Ian (27') 
   0 : 4   15 - Korenak Amadej (44') 
   0 : 5   14 - Buhanec Jurij (47') 
   0 : 6   14 - Buhanec Jurij (52') 
   0 : 7   14 - Buhanec Jurij (55') 
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
7. krog 24.09.22
Brežice 1919 Terme Čatež : Bosch Bračič Videm 3 : 0
Cirkulane : Posavje Krško 1 : 4
Rače : Šampion 2 : 2
Podvinci : Dravinja 2 : 0
Premium Dobrovce : Šmartno 1928 4 : 1
Zavrč : Drava Ptuj 1 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Koroška Dravograd 5 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan