Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Delegiranje 3. SNL - Vzhod  
   DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 11.08.22 ob 22:26
Sodnik
Delegat
Klub
Liga
Datum
3. SNL - Vzhod 1. krog  
13.08.22 ob 17.30 Dravograd   Športni center Dravograd NK Koroška Dravograd : Šampion
GS:Golob Janko   1S:Rumež Aleš   2S:Barovič Nejc   D:Borošak Silvo
13.08.22 ob 17.30 Drava Ptuj   Mestni stadion Ptuj Drava Ptuj : NK Posavje Krško
GS:Vivod Dejan   1S:Dedić Elmedin   2S:Majcen Kevin   D:Tompa Marjan
13.08.22 ob 17.30 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : Šmartno 1928
GS:Gergič Nejc   1S:Holcman Aljaž   2S:Ferčič Jani   D:Burjan Slavko
13.08.22 ob 17.30 Rače   Igrišče Rače NK Rače : Bosch Bračič Videm
GS:Kocbek Tilen   1S:Smej Simon   2S:Tušak Nejc   D:Bezjak Zvonko
13.08.22 ob 17.30 Zavrč   Športni park Zavrč Zavrč : Premium Dobrovce
GS:Nemet Slavko   1S:Špur Staša   2S:Dovnik Iztok   D:Petrovič Novica
13.08.22 ob 17.30 Ljutomer   ŠRC Ljutomer Avto Rajh Ljutomer : Cirkulane
GS:Šepec Anže   1S:Šašivarević Ermin   2S:Boškič Andrej   D:Novarlič Zoran
14.08.22 ob 19.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 Terme Čatež : Podvinci
GS:Kamplet Miha   1S:Karmel Vidko   2S:Lahovič Marcel   D:Klinc Jožef
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Vzhod 2. krog  
20.08.22 ob 17.00 Celje   Stadion Olimp Celje Šampion : Cirkulane
GS:        
20.08.22 ob 17.00 Dobrovce   Igrišče Dobrovce Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer
GS:        
20.08.22 ob 17.00 Brežice   Stadion Brežice NK Brežice 1919 Terme Čatež : Zavrč
GS:        
20.08.22 ob 17.00 Krško   Stadion Matija Gubec Krško NK Posavje Krško : Dravinja
GS:        
20.08.22 ob 17.00 Dravograd   Športni center Dravograd NK Koroška Dravograd : Drava Ptuj
GS:        
21.08.22 ob 10.30 Videm   Športni park Videm Bosch Bračič Videm : Podvinci
GS:        
21.08.22 ob 17.00 Šmartno ob Paki   Stadion Šmartno ob Paki Šmartno 1928 : NK Rače
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
3. SNL - Vzhod 3. krog  
27.08.22 ob 17.00 Drava Ptuj   Mestni stadion Ptuj Drava Ptuj : Šampion
GS:        
27.08.22 ob 17.00 Slovenske Konjice   ŠRC Dobrava Dravinja : NK Koroška Dravograd
GS:        
27.08.22 ob 17.00 Rače   Igrišče Rače NK Rače : NK Posavje Krško
GS:        
27.08.22 ob 17.00 Podvinci   Igrišče Podvinci Podvinci : Šmartno 1928
GS:        
27.08.22 ob 17.00 Ljutomer   ŠRC Ljutomer Avto Rajh Ljutomer : NK Brežice 1919 Terme Čatež
GS:        
28.08.22 ob 17.00 Zavrč   Športni park Zavrč Zavrč : Bosch Bračič Videm
GS:        
28.08.22 ob 17.00 Cirkulane   Igrišče Cirkulane Cirkulane : Premium Dobrovce
GS:        
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan