Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina A  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Celje B 12 10 2 0 44:7 32
2. Šmartno 1928 12 8 3 1 43:23 27
3. ND Polzela A 12 8 2 2 42:17 26
4. Rudar Velenje B 12 6 1 5 39:37 19
5. ND Mozirje 12 6 1 5 34:26 19
6. Nk Ljubno ob Savinji 12 4 1 7 22:37 13
7. NK Vransko 12 3 2 7 30:51 11
8. ŠD Partizan Prebold 12 3 1 8 23:40 10
9. NK Šoštanj B 12 3 1 8 14:32 10
10. NK Šampion B Pocinkovalnica 12 1 2 9 22:43 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
12. krog 14.04.24
Rudar Velenje B:Nk Ljubno ob Savinji 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Celje B:NK Šoštanj B 8 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Vransko:Šmartno 1928 4 : 4 (3 : 2) zapisnik
ND Mozirje:ND Polzela A 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
ŠD Partizan Prebold:NK Šampion B Pocinkovalnica 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
11. krog 07.04.24
Nk Ljubno ob Savinji:ND Polzela A 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:NK Celje B 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Šoštanj B:Rudar Velenje B 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
ND Mozirje:ŠD Partizan Prebold 8 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK Šampion B Pocinkovalnica:NK Vransko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
10. krog 24.03.24
Rudar Velenje B:Šmartno 1928 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
ND Mozirje:NK Šampion B Pocinkovalnica 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
ND Polzela A:NK Šoštanj B 3 : 4 (1 : 0) zapisnik
ŠD Partizan Prebold:Nk Ljubno ob Savinji 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Celje B 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
9. krog 29.10.23
ŠD Partizan Prebold:NK Šoštanj B 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
ND Mozirje:NK Vransko 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Celje B 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion B Pocinkovalnica:Nk Ljubno ob Savinji 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:ND Polzela A 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 22.10.23
NK Celje B:ND Polzela A 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:ŠD Partizan Prebold 4 : 3 (1 : 2) zapisnik
Nk Ljubno ob Savinji:ND Mozirje 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Vransko:Rudar Velenje B 2 : 6 (1 : 4) zapisnik
NK Šoštanj B:NK Šampion B Pocinkovalnica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 15.10.23
Nk Ljubno ob Savinji:NK Vransko 3 : 3 (1 : 3) zapisnik
NK Šampion B Pocinkovalnica:Šmartno 1928 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
ND Mozirje:NK Šoštanj B 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
ND Polzela A:Rudar Velenje B 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Celje B:ŠD Partizan Prebold 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
6. krog 08.10.23
Rudar Velenje B:ŠD Partizan Prebold 6 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šmartno 1928:ND Mozirje 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Celje B:NK Šampion B Pocinkovalnica 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Vransko:ND Polzela A 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
NK Šoštanj B:Nk Ljubno ob Savinji 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 01.10.23
ND Mozirje:NK Celje B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion B Pocinkovalnica:Rudar Velenje B 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
ŠD Partizan Prebold:ND Polzela A 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj B:NK Vransko 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Nk Ljubno ob Savinji:Šmartno 1928 2 : 9 (2 : 2) zapisnik
4. krog 24.09.23
NK Celje B:Nk Ljubno ob Savinji 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
ND Polzela A:NK Šampion B Pocinkovalnica 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Vransko:ŠD Partizan Prebold 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šmartno 1928:NK Šoštanj B 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Rudar Velenje B:ND Mozirje 4 : 3 (2 : 3) zapisnik
3. krog 17.09.23
NK Šampion B Pocinkovalnica:ŠD Partizan Prebold 4 : 5 (3 : 1) zapisnik
Nk Ljubno ob Savinji:Rudar Velenje B 4 : 3 (2 : 2) zapisnik
Šmartno 1928:NK Vransko 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
ND Polzela A:ND Mozirje 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šoštanj B:NK Celje B 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 10.09.23
ŠD Partizan Prebold:ND Mozirje 2 : 4 (1 : 0) zapisnik
NK Celje B:Šmartno 1928 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Rudar Velenje B:NK Šoštanj B 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
NK Vransko:NK Šampion B Pocinkovalnica 9 : 6 (4 : 2) zapisnik
ND Polzela A:Nk Ljubno ob Savinji 4 : 3 (1 : 2) zapisnik
1. krog 03.09.23
NK Celje B:NK Vransko 10 : 2 (4 : 2) zapisnik
NK Šampion B Pocinkovalnica:ND Mozirje 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
NK Šoštanj B:ND Polzela A 1 : 5 (0 : 4) zapisnik
Šmartno 1928:Rudar Velenje B 7 : 3 (4 : 0) zapisnik
Nk Ljubno ob Savinji:ŠD Partizan Prebold 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan