Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga mlajši dečki - Skupina C  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Imeno 18 15 1 2 87:31 46
2. NK Krško 18 11 2 5 50:35 35
3. NK Brežice 1919 18 9 3 6 67:46 30
4. NK Posavje Krško B 18 7 7 4 49:41 28
5. NK Laško 18 6 2 10 36:48 20
6. NK Radeče 18 6 1 11 28:58 19
7. NK Hrastnik 18 0 2 16 15:73 2
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
21. krog 04.06.23
NK Imeno:NK Laško 5 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Posavje Krško B:NK Hrastnik 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
NK Krško:NK Brežice 1919 2 : 7 (1 : 3) zapisnik
20. krog 28.05.23
NK Hrastnik:NK Krško 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Imeno:NK Posavje Krško B 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Radeče 9 : 1 (3 : 0) zapisnik
19. krog 21.05.23
NK Posavje Krško B:NK Laško 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
NK Krško:NK Imeno 1 : 7 (1 : 7) zapisnik
NK Radeče:NK Hrastnik 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
18. krog 14.05.23
NK Hrastnik:NK Brežice 1919 1 : 6 (0 : 4) zapisnik
NK Imeno:NK Radeče 11 : 0 (4 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Krško 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
17. krog 07.05.23
NK Brežice 1919:NK Imeno 5 : 4 (2 : 0) zapisnik
NK Krško:NK Posavje Krško B 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Radeče:NK Laško 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
16. krog 23.04.23
NK Posavje Krško B:NK Radeče 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Brežice 1919 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Imeno:NK Hrastnik 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
15. krog 16.04.23
NK Hrastnik:NK Laško 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Posavje Krško B 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Krško 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
14. krog 02.04.23
NK Hrastnik:NK Posavje Krško B 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Krško 1 : 4 (1 : 4) zapisnik
NK Laško:NK Imeno 6 : 3 (2 : 3) zapisnik
13. krog 26.03.23
NK Krško:NK Hrastnik 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Posavje Krško B:NK Imeno 5 : 5 (2 : 4) zapisnik
NK Radeče:NK Brežice 1919 3 : 0 (3 : 0) zapisnik
12. krog 19.03.23
NK Hrastnik:NK Radeče 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Laško:NK Posavje Krško B 8 : 3 (5 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK Krško 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
11. krog 05.03.23
NK Radeče:NK Imeno 1 : 4 (1 : 0) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Hrastnik 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Krško:NK Laško 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
10. krog 06.11.22
NK Posavje Krško B:NK Krško 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK Brežice 1919 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Laško:NK Radeče 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
9. krog 30.10.22
NK Brežice 1919:NK Laško 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Posavje Krško B:NK Radeče 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Hrastnik:NK Imeno 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
8. krog 23.10.22
NK Laško:NK Hrastnik 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Krško:NK Radeče 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Posavje Krško B:NK Brežice 1919 6 : 6 (6 : 1) zapisnik
7. krog 16.10.22
NK Krško:NK Brežice 1919 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Posavje Krško B:NK Hrastnik 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Laško:NK Imeno 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
6. krog 09.10.22
NK Hrastnik:NK Krško 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Brežice 1919:NK Radeče 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Imeno:NK Posavje Krško B 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 02.10.22
NK Posavje Krško B:NK Laško 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Krško:NK Imeno 1 : 8 (1 : 5) zapisnik
NK Radeče:NK Hrastnik 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 25.09.22
NK Laško:NK Krško 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
NK Hrastnik:NK Brežice 1919 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Imeno:NK Radeče 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
3. krog 18.09.22
NK Brežice 1919:NK Imeno 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
NK Radeče:NK Laško 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Krško:NK Posavje Krško B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
2. krog 11.09.22
NK Radeče:NK Posavje Krško B 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Laško:NK Brežice 1919 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Imeno:NK Hrastnik 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
1. krog 04.09.22
NK Brežice 1919:NK Posavje Krško B 3 : 4 (2 : 1) zapisnik
NK Hrastnik:NK Laško 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Radeče:NK Krško 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan