Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina C  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
18. krog 04.06.22
NK Šoštanj B:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Žalec B:ND Mozirje B ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:ND Polzela B ODIGRANO
NK Vojnik:NK Vransko ODIGRANO
ND Polzela A:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
17. krog 28.05.22
NK Ljubno ob Savinji:NK Žalec B ODIGRANO
Šmartno 1928:NK Vojnik ODIGRANO
ND Mozirje B:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Vransko:ND Polzela A ODIGRANO
ND Polzela B:NK Šoštanj B ODIGRANO
16. krog 21.05.22
NK Ljubno ob Savinji:NK Vransko ODIGRANO
NK Šoštanj B:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Žalec B:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Vojnik:ND Polzela B ODIGRANO
ND Polzela A:Šmartno 1928 ODIGRANO
15. krog 14.05.22
Šmartno 1928:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Vojnik ODIGRANO
ND Polzela B:ND Polzela A ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:NK Šoštanj B ODIGRANO
NK Vransko:NK Žalec B ODIGRANO
14. krog 07.05.22
ND Polzela A:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Vransko:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Ljubno ob Savinji:ND Polzela B ODIGRANO
NK Vojnik:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Žalec B:NK Šoštanj B ODIGRANO
13. krog 23.04.22
NK Šoštanj B:NK Vojnik ODIGRANO
Šmartno 1928:NK Žalec B ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:ND Polzela A ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
ND Polzela B:NK Vransko ODIGRANO
12. krog 09.04.22
NK Ljubno ob Savinji:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Žalec B:NK Vojnik ODIGRANO
ND Polzela A:NK Šoštanj B ODIGRANO
NK Vransko:ND Mozirje B ODIGRANO
Šmartno 1928:ND Polzela B ODIGRANO
11. krog 02.04.22
ND Mozirje B:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Šoštanj B:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:NK Vransko ODIGRANO
NK Vojnik:ND Polzela A ODIGRANO
ND Polzela B:NK Žalec B ODIGRANO
10. krog 26.03.22
NK Žalec B:ND Polzela A ODIGRANO
NK Ljubno ob Savinji:NK Vojnik ODIGRANO
NK Vransko:NK Šoštanj B ODIGRANO
Šmartno 1928:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
ND Polzela B:ND Mozirje B ODIGRANO
9. krog 30.10.21
ND Polzela B:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
Šmartno 1928:NK Šoštanj B ODIGRANO
NK Ljubno ob Savinji:ND Polzela A ODIGRANO
NK Vransko:NK Vojnik ODIGRANO
ND Mozirje B:NK Žalec B ODIGRANO
8. krog 23.10.21
NK Šoštanj B:ND Polzela B ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:ND Mozirje B ODIGRANO
ND Polzela A:NK Vransko ODIGRANO
NK Vojnik:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Žalec B:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
7. krog 16.10.21
ND Mozirje B:NK Šoštanj B ODIGRANO
Šmartno 1928:ND Polzela A ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:NK Žalec B ODIGRANO
ND Polzela B:NK Vojnik ODIGRANO
NK Vransko:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
6. krog 09.10.21
NK Žalec B:NK Vransko ODIGRANO
NK Šoštanj B:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Ljubno ob Savinji:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Vojnik:ND Mozirje B ODIGRANO
ND Polzela A:ND Polzela B ODIGRANO
5. krog 02.10.21
Šmartno 1928:NK Vransko ODIGRANO
ND Polzela B:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
NK Šoštanj B:NK Žalec B ODIGRANO
ND Mozirje B:ND Polzela A ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:NK Vojnik ODIGRANO
4. krog 25.09.21
ND Polzela A:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Žalec B:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Vransko:ND Polzela B ODIGRANO
NK Ljubno ob Savinji:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Vojnik:NK Šoštanj B ODIGRANO
3. krog 18.09.21
ND Mozirje B:NK Vransko ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
ND Polzela B:Šmartno 1928 ODIGRANO
NK Šoštanj B:ND Polzela A ODIGRANO
NK Vojnik:NK Žalec B ODIGRANO
2. krog 11.09.21
ND Polzela A:NK Vojnik ODIGRANO
NK Vransko:ŠD Partizan Prebold ODIGRANO
NK Ljubno ob Savinji:NK Šoštanj B ODIGRANO
Šmartno 1928:ND Mozirje B ODIGRANO
NK Žalec B:ND Polzela B ODIGRANO
1. krog 04.09.21
ND Mozirje B:ND Polzela B ODIGRANO
NK Vojnik:NK Ljubno ob Savinji ODIGRANO
NK Šoštanj B:NK Vransko ODIGRANO
ND Polzela A:NK Žalec B ODIGRANO
ŠD Partizan Prebold:Šmartno 1928 ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
1. krog 13.08.22
Drava Ptuj : Posavje Krško 3 : 2
Rače : Bosch Bračič Videm 1 : 4
Avto Rajh Ljutomer : Cirkulane 1 : 0
Zavrč : Premium Dobrovce 2 : 0
Koroška Dravograd : Šampion 1 : 4
Brežice 1919 Terme Čatež : Podvinci 4 : 3
Dravinja : Šmartno 1928 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan