Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
14.06.2024
Poletni prestopni rok 2024 - navodila

Navodila


11.06.2024
Razpis tekmovanj za TL 24/25

V prilogi objavljamo razpis tekmovanj za TL 24/25.


10.06.2024
Prvaki lig MNZ Celje ter dobitniki priznanj in nagrad 23/24

Zmagovalci:

Medobčinska članska liga – Golgeter: NK Žalec

Medobčinska mladinska liga: NK Rogaška

Medobčinska kadetska liga: Združena Savinjska

1. liga starejši dečki: Združena Savinjska

2. liga starejši dečki – skupina A: NK Žalec

2. liga starejši dečki – skupina B: NK Laško

1. liga mlajši dečki: NK Celje A

2. liga mlajši dečki – skupina A: NK Celje B

2. liga mlajši dečki – skupina B: Dravinja B

2. liga mlajši dečki – skupina C: NK Krško Posavje C

 

Dobitniki nagrad in priznanj:

Medobčinska članska liga - Golgeter – FairPlay

  1. mesto – NK Šmarje pri Jelšah
  2. mesto – NK Žalec
  3. mesto – NK Laško

Medobčinska članska liga – Najboljši strelec – Korez Andraž  (NK Šmarje pri Jelšah)

 

Medobčinska mladinska liga – FairPlay

  1. mesto – ND Mozirje – NK Ljubno
  2. mesto – NK Rogaška
  3. mesto – ND Dravinja

Medobčinska mladinska liga – Najboljši strelec – Janžič Lan (Dravinja)

 

Medobčinska kadetska liga – FairPlay

  1. mesto – NK Rogaška
  2. mesto – ND Mozirje-NK Ljubno
  3. mesto – NK Šoštanj

Medobčinska kadetska liga – Najboljši strelec – Tomašinjak Denni (NK Rogaška)

 

1. liga starejši dečki – FairPlay

  1. mesto – Združena Savinjska A
  2. mesto – NK Šampion EMO Frite
  3. mesto – ND Mozirje

1. liga starejši dečki – Najboljši strelec – Vrbovšek Nikolas (Združena Savinjska A)

 

2. liga starejši dečki – skupina A – FairPlay

       1.mesto – Združena Savinjska B
       1. mesto – Kovinar Štore
       3. mesto – NK Žalec

 

2. liga starejši dečki – skupina A - Najboljši strelec – Balaj Jon (NK Žalec)

 

2. liga starejši dečki – skupina B – FairPlay

  1. mesto – NK Imeno
  2. mesto – NK Šmarje
  3. mesto – NK Krško Posavje B

2. liga starejši dečki – skupina A – Najboljši strelec – Jagrič Tjan (NK Imeno)

Fotogalerija


05.06.2024
Regijski center MNZ Celje - vabilo 11.6.2024

.


02.06.2024
NK Rogaška uspešna v kvalifikacijah za 2SML

Foto:NK Rogaška

ČESTITAMO


02.06.2024
Poletni kamp ND Mozirje - vabilo


02.06.2024
Združena Savinjska uspešna v kvalifikacijah za 2SKL/U15

Foto:NK Vransko

ČESTITAMO

 


MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan