Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 5. krog 20.10.23
   TEKMA: NK Krško Posavje B - NK Šmarje 5 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Jarc Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Krško Posavje B
Priimek in ime
  1  Smrke Tim (V)
  3  Štrucl Patrik (K)
  9  Jagrič Aljaž
  11  Zorko Max
  13  Gričar žan
  14  Gjorgievski Kiril
  19  Motore Vito
  23  Oman Bor
  25  Zakšek Tian
  33  Gorjup Maj
  49  Urbančič Tai
   NK Šmarje
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  3  Lesjak Tilen
  4  Novak Tim
  5  Hercog Miha
  7  Ratej Jošt
  8  Bizjak Jakob (K)
  10  Pezdevšek Gašper
  11  Žnidarec Žiga
  14  Jazbinšek Žan
  17  Vrbek Andraž
  20  Boštjančič Anže
  Rezervni igralci
  4  Božič Tian
  5  Merdanović Iman
  18  Novak Jurij
  26  Džinić Alen (V)
  27  Pribožič Lan
  28  Žnidar Gal
  34  Osmanaj Ramadan
  Rezervni igralci
  2  Železnik Lukas
  9  Belaj Fatlum
  12  Vrabec Enej (V)
  15  Grobovšek Rok
  18  Potočnik Matija
  26  Romih Luka
   TRENER
   NK Krško Posavje B
   Drnovšek Miha
   NK Šmarje
   Stepišnik Perdih Timen
   STRELCI
   NK Krško Posavje B
   1 : 0 3 - Štrucl Patrik (3')
   2 : 0 11 - Zorko Max (7')
   3 : 0 5 - Merdanović Iman (43')
   4 : 0 34 - Osmanaj Ramadan (71')
   5 : 0 5 - Merdanović Iman (79')
   NK Šmarje
   OPOMINJANI
   NK Krško Posavje B
   NK Šmarje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Krško Posavje B
   NK Šmarje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Krško Posavje B
  Minuta  Igralec
  41'     26 - Džinić Alen
       1 - Smrke Tim
  41'     28 - Žnidar Gal
       33 - Gorjup Maj
  41'     5 - Merdanović Iman
       23 - Oman Bor
  52'     27 - Pribožič Lan
       19 - Motore Vito
  52'     34 - Osmanaj Ramadan
       49 - Urbančič Tai
  59'     18 - Novak Jurij
       9 - Jagrič Aljaž
  59'     4 - Božič Tian
       11 - Zorko Max
   NK Šmarje
  Minuta  Igralec
  50'     9 - Belaj Fatlum
       20 - Boštjančič Anže
  61'     2 - Železnik Lukas
       4 - Novak Tim
  61'     18 - Potočnik Matija
       5 - Hercog Miha
  61'     12 - Vrabec Enej
       1 - Cerinšek Luka
  65'     15 - Grobovšek Rok
       3 - Lesjak Tilen
  65'     26 - Romih Luka
       7 - Ratej Jošt
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan