Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 3. krog 15.09.23
   TEKMA: NK Šmarje - NK Imeno 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Krašovic Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  3  Žnidarec Žiga
  4  Novak Tim
  5  Hercog Miha
  7  Ratej Jošt
  8  Bizjak Jakob
  9  Herič Aljaž
  10  Pezdevšek Gašper
  11  Lesjak Tilen
  14  Jazbinšek Žan
  17  Vrbek Andraž
   NK Imeno
Priimek in ime
  5  Vračun Tadej
  8  Gunzek Jan
  9  Prah Jon
  10  Pišek Matic
  11  Jagrič Tjan (K)
  12  Fajs Kovač Lan (V)
  15  Voga Tian
  16  Šestanj Jaka
  17  Sovinc Žiga
  19  Vračun Andraž
  20  Doberšek Gal
  Rezervni igralci
  2  Železnik Lukas
  12  Vrabec Enej
  15  Grobovšek Rok
  18  Boštjančič Anže
  Rezervni igralci
  6  Totaj Albatrit
  21  Trbovc Kmetič Anže
   TRENER
   NK Šmarje
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Imeno
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Šmarje
   NK Imeno
   0 : 1   8 - Gunzek Jan (28') 
   0 : 2   11 - Jagrič Tjan (60') 
   0 : 3   11 - Jagrič Tjan (62') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje
  Minuta  Igralec
  49'     12 - Vrabec Enej
       1 - Cerinšek Luka
  68'     18 - Boštjančič Anže
       7 - Ratej Jošt
  68'     2 - Železnik Lukas
       11 - Lesjak Tilen
  68'     15 - Grobovšek Rok
       4 - Novak Tim
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
  41'     21 - Trbovc Kmetič Anže
       9 - Prah Jon
  73'     6 - Totaj Albatrit
       17 - Sovinc Žiga
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan