Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 2. krog 08.09.23
   TEKMA: NK Šmarje - NK Rogaška B 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Krašovic Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje
Priimek in ime
  1  Cerinšek Luka (V)
  3  Žnidarec Žiga
  4  Novak Tim
  5  Hercog Miha
  7  Ratej Jošt
  8  Bizjak Jakob (K)
  9  Herič Aljaž
  10  Pezdevšek Gašper
  11  Lesjak Tilen
  14  Jazbinšek Žan
  17  Vrbek Andraž
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  20  Erker Samuel
  21  Završki Žak
  22  Šket Tomaž
  23  Lipnik Žiga (V)
  24  Arzenšek Žiga
  25  Tičić David
  27  Šturbej Maj
  28  Kuraj Jakob (K)
  33  Prah Tilen
  34  Hrup Jaka
  36  Krklec Žak
  Rezervni igralci
  2  Železnik Lukas
  6  Belaj Fatlum
  15  Grobovšek Rok
  16  Boštjančič Anže
  18  Potočnik Matija
  Rezervni igralci
  26  Kranjčić Drenški Dominik
  35  Vidmar May
   TRENER
   NK Šmarje
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Rogaška B
   Stiplošek Tadej
   STRELCI
   NK Šmarje
   1 : 1 9 - Herič Aljaž (10')
   2 : 1 9 - Herič Aljaž (46')
   NK Rogaška B
   0 : 1   24 - Arzenšek Žiga (9') 
   2 : 2   25 - Tičić David (52') 
   2 : 3   20 - Erker Samuel (75') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje
    4 - Novak Tim (15')
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje
   NK Rogaška B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje
  Minuta  Igralec
  68'     6 - Belaj Fatlum
       5 - Hercog Miha
  68'     2 - Železnik Lukas
       4 - Novak Tim
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
  46'     26 - Kranjčić Drenški Dominik
       21 - Završki Žak
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
Šmartno 1928 : Rače 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan