Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 POKAL PIVOVARNA UNION23/24
  Zapisnik: 0. krog 26.08.23
   TEKMA: NK Laško - NK Krško 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik: Pirečnik Rok Jože
   2. pomočnik: Vasle Žan Luka
   Delegat: Pilipović Zdravko
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  23  Vodišek Žiga
  25  Zajc Gregor
  30  Stopinšek Luka
  31  Korošec Miha
  32  Teršek Mohor
  34  Vodišek Luka
  61  Blatnik Miha
  74  Krašovc Denis
  85  Plahuta Jan
  88  Šanca Janoš (K)
  99  Bizjak Teo (V)
   NK Krško
Priimek in ime
  1  Sotelšek Andraž (V)
  3  Lokar Klaudio
  4  Macur Nejc
  5  Stanič Nik
  17  Drnovšek Miha
  20  Šmit Žan
  22  Zbašnik Jakob
  23  Zakrajšek Tomaž (K)
  27  Bajc Leon
  32  Ribič Žiga
  39  Miskić Anis
  Rezervni igralci
  1  Vidič Marko (V)
  44  Koprivc Simon
  66  Stević Dejan
  Rezervni igralci
  33  Bogolin Anej
  81  Čičić Sergej
   TRENER
   NK Laško
   Privšek Franc
   NK Krško
   Dvorančič Slaviša
   STRELCI
   NK Laško
   NK Krško
   0 : 1   5 - Stanič Nik (6') 
   0 : 2   39 - Miskić Anis (37') 
   0 : 3   32 - Ribič Žiga (85') 
   OPOMINJANI
   NK Laško
   NK Krško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Krško
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  62'     66 - Stević Dejan
       34 - Vodišek Luka
  84'     44 - Koprivc Simon
       74 - Krašovc Denis
  86'     1 - Vidič Marko
       99 - Bizjak Teo
   NK Krško
  Minuta  Igralec
  73'     81 - Čičić Sergej
       20 - Šmit Žan
  82'     33 - Bogolin Anej
       5 - Stanič Nik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan